Program 26. 9. – 2. 10. 2016

Muži: neděle 2.10. 15.30 Bohumín – FC odj. 13.45

U19: neděle 2.10. 9.30 FC – Ostrava-Jih

U17: neděle 2.10. 11.45 FC – Ostrava-Jih

U15: sobota 1.10. 10.00 ŠSK – Hranice

U14: sobota 1.10. 11.45 ŠSK – Hranice

U13: sobota 1.10. 10.00 Fr.- Místek – ŠSK odj. 8.15

U12: sobota 1.10. 10.00 Fr.-Místek – ŠSK odj. 8.15

U11: úterý 27.9. 16.30 ŠSK – Fulnek

čtvrtek 29.9. 16.30 Odry – ŠSK odj. 15.30

U10: pátek 30.9. 16.30 Petřvald – ŠSK

U9: úterý 27.9. 16.30 ŠSK – Fulnek

čtvrtek 29.9. 16.30 Odry – ŠSK odj. 15.30

pátek 30.9. kvalifikace Ondrášovka cup v Přerově

U8: pondělí 26.9. 16.30 ŠSK – Bílov

Mladší přípravka – neuvěřitelný výsledek

Muži: FC – Čeládná 1:2 (1:1) br.: Pěla M.

U19: Bruntál – FC 0:2 (0:0) br.: Vaněk J. 2x

U17: Bruntál – FC 3:3 (3:1) br.: Slovík M. 2x, Richter F.

U15: ŠSK – HFK Olomouc 5:1

U14: ŠSK – HFK Olomouc 3:2

U13: ŠSK – Karviná 4:9

U12: ŠSK – Karviná 4:8

U11: ŠSK – Nový Jičín B 13:13

U10: ŠSK – Suchdol 7:9

U9: ŠSK – Nový Jičín B 44:0

U8: ŠSK – Příbor 10:3

Výsledky

Muži: Frenštát – FC 1:0 (0:0)

U19: Ludgeřovice – FC 5:0 (5:0)

FC – Kravaře 1:0 (0:0)

U17: Ludgeřovice – FC 3:4 (2:1)

FC – Kravaře 3:2 (2:2)

U15: ŠSK – Šumperk 7:4

U14: ŠSK – Šumperk 9:2 (1:1)

U13: Vítkovice – ŠSK 20:4

U12: Vítkovice – ŠSK 4:1

U11: Nový Jičín A – ŠSK 9:7

U10: ŠSK – Tísek 14:5

U9: Nový Jičín A – ŠSK 0:27

U8: Petřvald – ŠSK 11:5

Muži deklasovali Kobeřice

Muži: FC – Kobeřice 6:1 (5:0)

U19: Kopřivnice – FC 0:6 (0:1)

U17: Kopřivnice – FC 3:2 (1:2)

U15: Přerov – ŠSK 4:1

U14: Přerov – ŠSK 3:1

U13: ŠSK – HFK 6:9

U12: ŠSK – HFK 7:1

U11: ŠSK – Mořkov 6:7 (2:4)

U10: Jeseník n/O – ŠSK 4:6

U9: ŠSK – Mořkov 27:0 (13:0)

U8: ŠSK – Žilina 15:6

Výsledky

Muži: Heřmanice – FC 5:1 (3:1)

Dětmarovice – FC 1:3 (0:3)

U19: FC – Horní Suchá 7:0 (2:0)

U17: FC – Horní Suchá 4:1 (4:0)

U15: ŠSK – Val. Meziříčí 8:2 (5:0)

U14: ŠSK – Val. Meziříčí 2:2 (0:1)

U13: ŠSK – Hlučín 10:7

Val. Meziříčí – ŠSK 5:2

U12: ŠSK – Hlučín 0:4

Val. Meziříčí – ŠSK 6:2

U11: Kopřivnice – ŠSK 5:12

U10: ŠSK B – Kunín 13:4

U9: Kopřivnice – ŠSK 3:11

U8: Libhošť – ŠSK B 7:9 (3:3)

Výsledky víkendu

muži: FC – Břidličná 0:1 (0:0)

U19: Vřesina – FC 1:10 (1:3)

U17: Vřesina – FC 3:3 (3:1)

U15: HFK Olomouc – ŠSK 1:1

Třinec – ŠSK 0:2

U14: HFK Olomouc – ŠSK 4:0

Třinec – ŠSK 0:2

U13: ŠSK – Třinec 2:9

U12: ŠSK – Třinec 3:6

 

 

Výsledky

Muži: Šenov – FC 1:6 (1:2)

U19: FC – Třebovice 10:0 (1:0)

U17: FC – Třebovice 20:1 (9:0)

U15: ŠSK – Uničov 5:2 (2:0)

U14: ŠSK – Uničov 4:1 (3:1)

U13: ŠSK – Přerov 1:13

Uničov – ŠSK 11:0

U12: ŠSK – Přerov 11:4

Uničov – ŠSK 9:3

Příprava

Příprava mužů

sobota 16.7. 10.00 SFC Opava B – FC v Malých Hošticích

neděle 24.7. turnaj v Helcmanovcích

středa 27.7. zápas s Pustou Polomí místo a čas bude upřesněn

sobota 30.7. 10.00 Veřovice – FC

Příprava dorostu

čtvrtek 21.7. zápas s Polankou

sobota 23.7. zápas s Libhoštěm

středa 27.7. zápas se Studénkou

sobota 6.8. dvojzápas s Novým Jičínem