Výsledky

Muži: Čeládná – FC PŘELOŽENO NA 3.5. V 17 HOD.

U19: FC – Bruntál 6:0

U17: FC – Bruntál 8:5 (2:3)

U15: ŠSK – Hranice 7:0 (5:0)

U14: ŠSK – Hranice 2:0 (1:0)

U13: SFC Opava – ŠSK 11:4

U12: SFC Opava – ŠSK 2:1

U11: ŠSK – N.Jičín A 16:3

U10: Tísek – ŠSK 2:18

U9: ŠSK – N.Jičín A 11:5

pátek 28.4. Minifotbal ročník 2001 a 2002 v hale ZŠ od 9 hodin – 1. MÍSTO

Výsledky

Muži: FC – Frenštát p/R 2:4 (1:3)

U19: Kravaře – FC 1:5 (0:1)

U17: Kravaře – FC 2:5 (1:3)

U15: ŠSK – HFK Olomouc 1:0 (0:0)

U14: ŠSK – HFK Olomouc 2:0 (1:0)

U13: ŠSK – Fr.-Místek 2:15

U12: ŠSK – Fr. Místek 2:7

U8: ŠSK – Petřvald 11:3

 

Výsledky

Muži: Kobeřice – FC 2:0

U19: FC – Kopřivnice 12:1

U17: FC – Kopřivnice 11:1

U15: ŠSK – Šumperk 11:1 (4:0)

U14: ŠSK – Šumperk 1:2 (0:0)

U13: Karviná – ŠSK 9:0

U12: Karviná – ŠSK 3:7

U11: Mořkov – ŠSK 13:10

U10: ŠSK – Jeseník n/O 2:4

U9: Mořkov – ŠSK 2:19

U8: Žilina – ŠSK 1:19

Výsledky

Muži: FC – Dětmarovice 3:2 (1:0)

U19: Horní Suchá – FC 1:7 (0:2)

U17: Horní Suchá – FC 0:3 (0:0)

U15: Přerov – ŠSK 0:4

U14: Přerov – ŠSK 2:1

U13: ŠSK – Vítkovice 3:12

U12: ŠSK – Vítkovice 1:7 

Výsledky

Muži: Břidličná – FC 0:1 (0:1) br.: Ondruš D.

U19: FC – Vřesina 8:0 (6:0)

U17: FC – Vřesina 9:1 (3:1)

U15: ŠSK – Val. Meziříčí 3:0

U14: ŠSK – Val. Meziříčí 4:3

U13: HFK Olomouc – ŠSK 10:3

U12: HFK Olomouc – ŠSK 1:2 

Přípravky na regionálním přeborníkovi

 

foto ročníku 2008 s trenérem Matějem Kotrlou.

V sobotu 11.3. se v naší hale uskutečnil turnaj starších přípravek ročník 2006 a mladší na kterém se naši umístili na 2. místě když ve finále podlehli Starému Jičínu.

V sobotu 18.3. se opět v naší hale uskutečnil turnaj mladších přípravek ročník 2008 a mladší na kterém jsem měli 2 družstva.

Jedno družstvo v zelených dresech vyhrálo a druhé družstvo ve žlutém obsadilo 5. místě

Výsledky

Muži: FC – Šenov 3:1 (3:0)

U19: Třebovice – FC     ZRUŠENO

U17: Třebovice – FC     ZRUŠENO

U15: Třinec – ŠSK 6:2

U14: Třinec – ŠSK 2:1 (2:1)

U13: ŠSK – Val. Meziříčí 2:12

U12: ŠSK – Val. Meziříčí 5:5

 

 

Výsledky

Muži: Polanka – FC  0:1 (0:0) br.: 90. min Pěla

U19: FC – Olbramice muži 4:4 (3:1)

U17: FC – Starý Jičín 2:1

U15: ŠSK – Sigma Olomouc U14 3:2 (0:0)

         ŠSK – Kroměříž 2:3

U14: ŠSK – Kroměříž 3:0

U9: turnaj v Bílovci 1. a 5./10

Výsledky

Muži: FC – Libhošť 4:2

U19: Vítkovice U19 – FC 4:0 (0:0) 

U17: FC – Studénka 8:2

U15: ŠSK – SFC Opava 3:6

U14: ŠSK – SFC Opava 5:12

U13: Hlučín – ŠSK 5:2

U12: Hlučín – ŠSK 2:2

U11: turnaj v Bílovci 2/10

U7: turnaj v Bílovci 7/14

Výsledky

Muži: FC – SFC Opava B 1:4 (0:4)

U19: Nový Jičín – FC 6:0 (3:0)

U17: Nový Jičín – FC 1:1 (1:1)

U15: turnaj v Lipanech 6/8

U14: ŠSK – Kravaře 6:1 (1:0)

U13: ŠSK – Kravaře 2:0

U10: turnaj v Bílovci 6/7

U9: turnaj v Bílovci 2/7