Dorosty vyšly v Bruntále bodově naprázdno

OLYMPIA BRUNTÁL U17 – FC BÍLOVEC U17, 1:0 (0:0)
branka: 70. min. domácí 1:0

sestava: Rozsypal – Dluhoš (64. Kubesa), Kudýn (60. J.Tomášek), Černín, Vavroš – Dresler (71. Brisuda), Vaněk, Falhar, F. Horák (41. D. Horák) – Kremzer (48. Murín), Hula (62. Stix)

komentář trenéra D. Kuly: Sestavu jsme museli uzpůsobit faktu, že spousta mladších hráčů nastoupí i v následném utkání U19, a tak dostali šanci i hráči širšího kádru. První poločas byl vyrovnaný, jen s ojedinělými příležitostmi na obou stranách. Ve druhém poločase jsme začali mít herně navrch i díky střídáním, ale v koncovce jsme dnes nebyli dostatečně důrazní a na místo našeho vedení přišlo zaváhání v defenzívě a domácí deset minut před koncem rozhodli o nejtěsnějším výsledku. Prohra je pro mě zklamáním, i když výkon nebyl špatný, o vítězství v mistrovském zápase se musí více bojovat.

OLYMPIA BRUNTÁL U19 – FC BÍLOVEC U19, 5:2 (1:2)

branky: 7. min. domácí 1:0, 17. min. J. Tomášek 1:1, 44. min. Murín 1:2, 50. min. 2:2 domácí, 58. min. 3:2 domácí, 60 min. 4:2 domácí, 84. min.  5:2 domácí

sestava: Lindovský – Hruška, J. Tomášek, Kudýn, Kubesa (69. Dluhoš) – Černín (81. Dresler), Brisuda (79. Vaněk) – Dvořák, Murín (88. F. Horák), Stix (62. Hula) – Nykš

komentář trenéra D. Kuly: Domácí zcela využili své fyzické převahy, my jsme nejenom prohrávali osobní souboje, ale vázla nám i jakákoliv kombinace a tím pádem příležitostí k ohrožení brány soupeře bylo velmi málo. Přesto jsme na rychlý gól dokázali v první půli odpovědět a dokonce otočit i skóre. Vyrovnávací branku po rohu Dvořáka vstřelil hlavou J. Tomášek a opět po Dvořákově přihrávce dal vedoucí branku Murín. Do druhé půle nastoupili domácí ještě s větším odhodláním a prakticky během deseti minut  rozhodli o výsledku. Bohužel i s notnou pomocí arogantního rozhodčího Jahody, z jehož způsobem řízení celého utkání se šlo jen těžce vyrovnat. Brance na 2:2,  předcházel faul na našeho brankáře, a o chvíli později rozhodčí nereagoval na signalizovaný offside, který domácí využili ke vstřelení vítězné branky. Přesto nesnižuji výkon domácích, body získali zaslouženě. Naši hráči si budou muset zvykat, že budou nastupovat po většinu sezóny proti fyzicky vyspělejším hráčům a z jejich strany bude zapotřebí mnohem více bojovnosti, důrazu a koncentrace.

Za absentujícího trenéra U19 p. Dardu vedl tým trenér U17 Kula Daniel.