Muži zdolali Bolatice

Bilovec – Bolatice 2:0 (2:0)
góly: Ondruš, Štverka

sestava: Rozsypal – Horák, Seman, Žídek, Malina – Raszyk (Tomášek), Raška, Darda (Timko), Kocmich (Stanečka) – Štverka (K. Kotrla), Ondruš (Krpec)

Do utkání s kvalitním soupeřem, který pravidelně obsazuje přední místa tabulky 1. A třídy, jsme vstoupili aktivně a snažili se napadat hostující rozehrávku už u jejich branky. Náš pressing dělal bolatickým obráncům ze začátku utkání velké problémy, což vyústilo v první gól, který už v 10. minutě vstřelil po krásné akci po levé straně Dušan Ondruš. V prvním poločase jsme soupeře nepustili do větší brankové příležitosti a znovu jsme udeřili po dalekonosné střele Davida Štverky, který napálil odražený míč z 25 metrů a nedal hostujícímu brankáři šanci. V druhém poločase převzali hosté iniciativu a zatlačili nás k vlastní brance, ale nedokázali si vytvořit vyloženou šanci. My jsme zbytečně ztráceli míče nepřesnými přihrávkami při přechodu do útoku, a tak měli hosté po většinu druhého poločasu herní převahu. Gól již žádný nepadl a domácí vyhráli 2:0.