Dorosty vezou z Petřkovic tři body

FC ODRA PETŘKOVICE U17 – FC BÍLOVEC U17    0:4 (0:0)

FC ODRA PETŘKOVICE U19 – FC BÍLOVEC U19    2:0 (0:0)

branky: 49. min. Vaněk 0:1, 61. min. D. Horák 0:2, 63. min. Marák 0:3, 64. min. Vaněk 0:4
sestava: Hrdina – Vavroš, Kudýn, Marák, Dluhoš – Král (56. Falhar), Malcher (44. Vavrečka), Vaněk, Dresler – Hula, D. Horák (69. Brňák)

komentář trenéra D. Kuly: Dnes jsme sehráli dva rozdílné poločasy. Zatímco v tom prvním jsme až nečekaně často chybovali jak pozičně tak v rozehrávce zejména v obraně, kdy nás musel několikrát podržet brankář Hrdina, tak v tom druhém jsme se vrátili ke hře, která nás v této sezóně zdobí. Kombinační hrou jsme začali soupeře přehrávat, v záloze začal zářit Vaněk a konečně přišly i branky. Jsem spokojený jak jsme se vyrovnali z několika vynucenými změnami v sestavě, vždyť nám dnes chybělo na hřišti dvacet gólů, které dali právě absentující hráči. Máme za sebou první čtvrtinu sezóny, kterou můžu hodnotit velmi kladně, ale vzhledem k vývoji v tabulce nás těžší práce teprve čeká. Přesto věřím, že pokud se nám vyhnou zdravotní a jiné problémy, tak můžeme myslet v tabulce hodně vysoko.