Výsledky přípravek

U9: Bílovec – Studénka 26:2
sestava: Čavera Lukáš, Rubáč Tomáš, Novák Felix, Byrtus Daniel, Řeháček David, Vavrečka Petr, Richter Dominik , Gelnar Michal

U9: Bílovec – Nový Jičín „B“ 11:7
sestava: Čavera Lukáš, Rubáč Tomáš, Novák Felix, Byrtus Daniel, Řeháček David, Nykš Denis, Richter Dominik, Gelnar Michal

U9: Nový Jičín „A“ – Bílovec 14:7
sestava: Čavera Lukáš, Rubáč Tomáš, Novák Felix, Byrtus Daniel, Řeháček David, Richter Dominik, Gelnar Michal

branky: Čavera 3x, Novák 2x, Richter, Byrtus

komentář trenéra D. Ondruše: Dnešní zápas v Novém Jičíně ukázal, že kluci se nebojí hrát se silnějším a větším soupeřem a předvedli bojovnost a kvalitu na míči. Sice jsme prohráli, ale musím kluky pochválit za předvedený výkon. Stále hledáme kluka do brány, což je škoda, neboť bychom mohli být kvalitnější. Naši mlaďoši se stále učí a doufám, že budou i nadále takhle hrát s chutí a zápalem. Další utkání nás čeká 3.10 v Bílovci s Petřvaldem.

U10: Bílovec – Studénka 4:3 (3:1)
sestava: Mooc- Černín, Rusek, Fryčka, Klus, Dlabal, Graf, Mičulek, Šeděnka, Čavera O., Besta
branky: Dlabal 2x, Graf, Čavera O.

U10: Bílovec – Nový Jičín „B“ 3:6 (2:4)
sestava: Beneš – Rusek, Černín, Besta, Graf, Kořenek, Kunz P., Dlabal, Roszypal, Schaumann, Mičulek
branky: Rozsypal, Kunz P., Graf

U10: Nový Jičín „A“ – Bílovec 8:2
sestava: Mooc, Beneš – Rozsypal, Dlabal, Klus, Černín, Graf, Besta, Kunz P., Kunz M., Kořenek, Schaumann

hodnocení trenéra V. Minaříka: Všechny tři utkání nevypadaly tak, jak bych si představoval, ale se Studénkou jsme ho zvládli výsledkově. Nejsem spokojen s přístupem kluků v utkáních s týmy Nového Jičína, chyběl nám pohyb, práce s míčem nebyla ideální a hlavně byl nedostatečný důraz před oběma brankami. Byl jsem zklamán ze starších hráčů a z jejich přístupu k utkáním (spíše zápasy odflákli nebo se nedařilo tak jak by si představovali) a pak se k tomu přidali ostatní hráči mladšího ročníku. Ukázalo nám to nedostatky, ale kluci se stále učí, a tak máme na čem pracovat a neusnout na vavřínech. Ve čtvrtek 3.10. od 16:30 hostíme Petřvald.

U11: Bílovec – Vítkovice 14:4
komentář trenéra V. Mooce: Na domácí půdu k nám přijel tým FC Vítkovice U11. Oba dva týmy chtěly vyhrát a na hřišti se začala odehrávat velká partie. Naši borci hned napadali rozehrávku soupeře a agresivním pojetím jsme začali ovládat střed hřiště a po pěkných akcích jsme stříleli branky. Soupeře chceme pochválit za pěknou hru, ale naši borci jim velkým nasazením a bojovností nedali šanci. Dnes celý tým hrál výborně, pár chyb tam bylo. Hlavně nás těší proměňování šancí. Vyzdvihnout chceme všechny kluky, ale nejvíc se nám líbil výkon Michala Fryčky. Děkujeme klukům za kvalitní utkání a velké díky našim fanouškům za podporu.

sestava: Mooc, Kubíček – Fryčka, M. Kunz, Rozsypal, P.Kunz, Schaumann, Ott, Vavřík, Klus, Kořenek, Malovec, Dlabal

střelci:Klus 6x, P.Kunz 5x, Kořenek 2x, Schaumann

U11: Bílovec – Třinec 10:4
komentář trenéra V. Mooce:  V 1. mistr. utkání jsme doma přivítali silný tým Třince. Začátek utkání a nekoncentrovanost naší obrany a 0-1! Nepokrytý hráč u autu a dali jsme si vlastní gól. Po zvýšeném hlase nás trenérů kluci začali napadat soupeře a začalo se hrát na jednu bránu. Po 10. min jsme stav otočili a začali kralovat na hřišti. Byly vidět pěkné akce, ale to zakončení a neproměněné šance a nastřelené tyče! Nejlepší z naší strany byl 2. poločas, kde jsme soupeře ve všech činnostech převyšovali a po 2. poločasech jsme vedli 7-1. Ve třetím jsme se uspokojili s výsledkem, polevili a soupeři jsme darovali další 2 vlastní góly a najednou to bylo 7-4, ale kluci předvedli závěr, kde začali opět jezdit, ukázali pěkné kombinace a výsledek skončil 10-4. Kluky chválíme, zápas odjezdili nadoraz, byly tam pěkné akce, ale ta koncovka nás mrzí!!!! V tréninku zapracujeme. Dnes chválíme obranu, nedali útočníkům prostor k zakončení (vstřelili jsme si 3 vlastní góly), brankář nás podržel a útok kritizujeme za malý důraz v šestnáctce a neproměněné šance. Celkově jsme spokojeni a děkujeme naším skvělým fanouškům za podporu.

sestava: Mooc – M. Kunz, Ott, Klus, P.Kunz, Schaumann – Fryčka, Vavřík, Rozsypal, Malovec, Kořenek, Hebelka
střelci: P. Kunz 4, Hebelka 2 ,Klus, Schaumann, Kořenek, Rozsypal

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..