Dorost přivítal Kravaře

FC BÍLOVEC  U19 – SK KRAVAŘE  U19     1:2 (1:1)
branka: Murín

FC BÍLOVEC  U17   –   SK KRAVAŘE  U17   2:0 (2:0)
branky: 2. min. Vaněk 1:0, 9. min. Kudýn 2:0

sestava: Rozsypal – Kubesa (41. Vavroš), Marák, Kudýn, Dluhoš – D. Horák (53. Černín), Malcher, Vaněk, Murín (37. Dresler) – Hula (78. Vavrečka), Socha (69. Přibyl)

komentář trenéra D. Kuly: Dávno před utkáním jsem považoval Kravaře za nejsilnější tým ze čtveřice našich největších soupeřů. V kádru mají spoustu hráčů ročníku 97, který nás v loňské sezóně o jediný bod připravil o třetí místo a z toho ještě několik opravdu nadstandardních hráčů, na které jsme se více zaměřili alespoň u standardních situací. My jsme to brali jako zápas podzimu už od čtvrtečního tréninku, hráče jsem se snažil ještě do neděle patřičně koncentrovatB-) a vyplatilo se, protože o výsledku rozhodl nástup do utkání, který jsme zvládli výborně, kdežto soupeř právě v této pasáži na nás ztrácel. Kravařští začali od dvacáté minuty nabírat dech a jejich výkon se ve druhé půli vystupňoval v celkový tlak, který nám dělal velké problémy. O utkání jsme, ale mohli rozhodnout ještě v první půli, kdy své příležitosti neproměnil Socha. Úvodní gól vstřelil po individuálním průniku Murína a jeho centru Vaněk. Vaněk se postaral i o druhý gól, když jeho rohový kop usměrnil hlavou Kudýn. Ve druhém poločase musím vyzdvihnout i jistého brankáře Rozsypala, ale za nejlepšího hráče na hřišti bych dnes označil Maráka, který dominoval na pozici středního obránce. Hráčům patří velký dík za předvedený výkon a to jak zvládli souboj dvou prvních týmů a celkově jak se podíleli na kvalitě utkání, ke kterému samozřejmě výrazně přispěl i soupeř.
Obrovskou kaňkou za utkáním byl však incident, který se odehrál při odchodu do kabin. Musím říct, že je pro mě absolutně nepřijatelné, aby se něco podobného událo v týmu, který trénuji. Uznávám, že můžou být utkání nesmírně vyhecované a poté je jen krůček k nějakým nesportovním věcem, ale dnešní zápas, ač šlo o první místo nebyl tento případ. I když nakonec došlo i na podání rukou v útrobách kabin, tak mi tento moment hodně pokazil dojem z dnešního zápasu a hráče do budoucna varuji před něčím obdobným, ať už byla vina na té nebo oné straně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..