Dorosty doma uhrály 4 body s Orlovou

FC BÍLOVEC  U19 – FK SLÁVIA ORLOVÁ – LUTYNĚ  U19   1:1 (1:0)

branka: Brisuda

FC BÍLOVEC U17 – FK SLÁVIA ORLOVÁ – LUTYNĚ  U17   7:2 (4:0)

branky: 3. min. Vaněk  1:0, 23. min. Hula 2:0, 33. min. Vaněk 3:0, 36. min. Kubesa 4:0, 41. min. Hula 5:0, 50. min. Renta 5:1, 56. min. Černín 6:1, 60. min. Vaněk 7:1, 62. min. Bednárik 7:2

sestava: Hrdina – Marák, Socha, Kudýn (74. D. Horák), Kubesa – Vavroš, Malcher (68. Falhar), Černín, Dluhoš – Hula (71. Stix), Vaněk (79. Vavrečka)

komentář trenéra D. Kuly: Výborný výsledek se silným soupeřem a po velmi dobrém organizovaném a koncentrovaném výkonu. Dnes nebylo v našem týmu slabého místa, i když jsme možná překvapili s jistými přesuny v sestavě, tak naprosto splnili náš záměr. Viděli jsme krásné i kuriózní góly a fotbal, i když v nevlídném počasí, tak velmi dobré úrovně. Rozhněvaný jsem byl jen chvíli na naše obránce, protože jsme se připravovali na utkání a speciálně na některé jejich hráče, a pak jsme nechali vyniknout Bednárika, jehož příchodem na hřiště ve druhé půli, orlovští notně přidali na ofenzivní síle. Naštěstí se hráči poučili a nepřipustili tak žádné komplikace na cestě k deváté výhře v řadě, která jak jinak byla pochopitelně i patřičně motivována:-P, i když tentokrát jsem si na sebe upletl bič…B-) Závěrem musím poděkovat všem rodičům a především těm (mohlo by Vás být ještě víc), kteří nás podporovali nejen v Bílovci, ale i na výjezdových utkáních a odměnou nám byl jejich potlesk po zápasech. Proto jsem rád, že dnes jsme jim poděkovali nejen výkonem, ale i závěrečnou děkovačkou po břiše…děkujeme. Podzim zakončíme příští sobotu v okresním derby na půdě Kopřivnice.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..