Muži v posledním podzimním kole deklasovali Kylešovice

FC Bílovec – Kylešovice: 5:1 (2:0)

branky: Štverka 2x, Ondruš, Romaněnko, Malina

sestava: Rozsypal – Malina (Horák), Seman, M. Kotrla – Raška, Žídek – Raszyk (Kocmich), Ondruš, Romaněnko, Stanečka (Tomášek) – Štverka

V posledním podzimním kole jsme se na domácím hřišti odvděčili našim fanouškům za jejich přízeň a podporu během sezóny a nastříleli jsme hostům z Kylešovic pět branek.

Do utkání jsme vstoupili stejně aktivně jako minulý týden v Mokrých Lazcích, na soupeře jsme doslova vletěli a ten si nevěděl s našim presingem rady. Už v 8. minutě vstřelil úvodní branku utkání David Štverka, který se prosadil hlavou po rohovém kopu Dušana Ondruše. Druhou branku utkání vstřelil Dušan Ondruš, kdy se po akci z levé strany dostal v šestnáctce k odraženému míči a překonal hostujícího brankáře nechytatelnou střelou pod břevno. Po přestávce jsme pokračovali v nastavené aktivní hře a hned na začátku druhého poločasu jsme dvakrát po sobě udeřili. Nejprve vstřelil svůj premiérový gól v mužské soutěži Honza Romaněnko, po krásném vysunutí od Dušana Ondruše. Vzápětí udeřil opět David Štverka, když soupeř chyboval v rozehrávce po našem tlaku na míč. Na 4:1 snížili hosté z přímého volného kopu po přísně odpískaném faulu na hranici pokutového území. Poslední gól soupeři vstřelil hlavou Tomáš Malina po rohu a následném centru kapitána Hynka Semana.