Muži doma zdolali Oldřišov

Bílovec – Oldřisov 1:0 (1:0)

branka: Dvořák

sestava: Rozsypal – Malina, Seman, M. Kotrla (Pietras) – Kocmich (Zůbek), Raška, Žídek, Raszyk (K. Kotrla) – Dvořák, Ondruš, Štverka (Tomášek)
Včera jsme na domácím hřišti přivítali nepříjemného soupeře z Oldřišova. Hosté byli po celý zápas vyrovnaným soupeřem, těžili z výškové převahy v osobních soubojích a i kondičně jsou na tuto soutěž dobře připraveni. My jsme měli po celý zápas více ze hry, dobře jsme kombinovali a hosté hrozili jen z brejků po našich chybách nebo ze standardních situací. O jediný gól v utkání se už v prvním poločase postaral Vojta Dvořák, když uklidil do prázdné branky odražený balón po střele Dušana Ondruše. V druhém poločase jsme si vytvořili minimálně čtyři vyložené šance, které jsme ovšem nedokázali proměnit, a tak jsme získali tři body za těsné vítězství 1:0.