Muži remizovali doma s Markvartovicemi

FC Bílovec – Markvartovice 1:1 (0:1)

branka: K. Kotrla
sestava: Rozsypal – Malina, Žídek, Seman, Pietras – Raszyk, Raška (K. Kotrla), Stanečka (Zůbek), Tomášek – Štverka (Kocmich), Dvořák

V souboji o přední příčky tabulky jsme narazili na silného soupeře. Do začátku utkání jsme nevstoupili nejlépe, soupeř dobře kombinoval, přehrával nás a vytvořil si několik slibných příležitostí ke skórování. Kolem 20. minuty se hra začala vyrovnávat a postupně jsme se dostali do hry. Ve velkých příležitostech se dvakrát ocitl David Štverka po centrech Filipa Tomáška z levé strany, ale hostujícího brankáře nedokázal překonat. Hosté se dostali do vedení po standardní situaci, když napodruhé centrovaný míč nedokázala naše obrana odvrátit a hostující hráč umístěnou hlavičkou překonal bezmocného Martina Rozsypala. Ke konci poločasu mohl vyrovnat Vojta Dvořák, ale atakován hostujícím obráncem nedokázal přesně zamířit a přehodit brankáře.
Druhý poločas už neměl z obou stran takovou fotbalovou kvalitu, jako poločas první. Na obou stranách se kupily nepřesnosti v rozehrávce a hra se přelévala ze strany na stranu. Ke konci utkání si obě mužstva vytvořila několik brankových situací, všechny hostující šance vychytal skvělými zákroky Martin Rozsypal a v 85. minutě se štěstí přiklonilo na naši stranu! Po standardní situaci z levé strany se dostal na penaltě k odraženému míči střídající Kryštof Kotrla, který prostřelil vše co mu stálo v cestě, a svým prvním gólem v mužské kategorii zařídil remízu 1:1.