Rekonstrukce chodníku směrem k hale

Zahájení rekonstrukce chodníků a části komunikace na ulici Čs. armády

Dne 5. 8. 2019 došlo k předání staveniště zhotoviteli stavby „Bílovec bez bariér II. – rekonstrukce pěších komunikací na ul. Čs. armády“ firmě Moravia Trend s.r.o. V průběhu měsíce srpna byly zahájeny přípravné práce spočívající v zajišťování povolení vstupu do komunikace, zvláštního užívání komunikace apod.

Zahájení samotných stavebních prací spočívajících v rekonstrukci chodníků podél ulic Čs. armády a Tovární a rekonstrukci části komunikace na ul. Čs. armády předpokládáme na přelomu srpna a září. Harmonogram průběhu realizace bude vyvěšen na informační tabuli stavby.

Celkové náklady na realizaci akce činí 7.715.222 Kč vč. DPH. Akce je spolufinancována z rozpočtu Státního fondu dopravní infrastruktury ve výši 3.076.472 Kč a z rozpočtu Moravskoslezského kraje ve výši 1.765.000 Kč. Vlastní podíl města činí 2.873.750 Kč.

Prosíme tímto občany, aby v souvislosti s realizací akce počítali s omezením dopravní situace a stavebními pracemi. Za toto omezení se předem omlouváme. Informace o plánovaných dopravních omezeních budou průběžně zveřejňovány na internetových stránkách města www.bilovec.cz a na informační tabuli na staveništi.

Odbor regionálního rozvoje

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..