Archiv autora: Petr Gelnar

Program 17. – 23. 9. 2018

Muži: sobota 22.9. 16.00 FC – Krnov

U19: neděle 23.9. 10.00 FC – Uničov

U17: neděle 23.9. 12.15 FC – Uničov

Holky: sobota 22.9. mistrovský turnaj ve Vsetíně odj. 7.45

U15: neděle 23.9. 11.45 Přerov – ŠSK odj. 8.00

U14: neděle 23.9. 10.00 Přerov – ŠSK odj. 8.00

U13: sobota 22.9. 10.00 ŠSK – Hranice

U12: sobota 22.9. 10.00 ŠSK – Hranice

U11: úterý 18.9. předkolo Ondrášovky cupu v Bílovci od 9 hodin

        pátek 21.9. 16.30 Suchdol – ŠSK

U10: pondělí 17.9. 16.00 Fulnek – ŠSK odj. 15 hod. 

        čtvrtek 16.30 ŠSK – Kopřivnice B

U9: pondělí 17.9. 16.00 Fulnek – ŠSK odj. 15 hod.

U8: středa 19.9. 16.30 ŠSK – Libhošť

      neděle 23.9. 10.00 Libhošť – ŠSK

Výsledky

Muži: Dolní Datyně – FC 0:4 (0:1) br.: Ronec M., Tomášek J., Šimíček D., Pavlík O.

U19: FC – Vítkovice B 5:2 (2:0)

        HFK Olomouc – FC 4:4 (1:4)

U17: FC – Vítkovice B 0:7 (0:4)

        HFK Olomouc – FC 6:0 (3:0)

Holky: mistrovský turnaj v Horní Bečvě s Brušperkem 12:1, ze Vsetínem 1:10 a z Horní Bečvou 6:1

U15: ŠSK – Šumperk 1:1 (0:0)

U14: ŠSK – Šumperk 2:3 (2:2)

U13: SFC Opava – ŠSK 2:4

U12: SFC Opava – ŠSK 12:0

U11: ŠSK – Olbramice 9:0 (4:0)

        Kunín – ŠSK 5:4

U10: ŠSK – Kopřivnice U11 4:15

        ŠSK – Nový Jičín A U11 4:12

        Lubina – ŠSK odloženo na 2.10.

U9: ŠSK – Kopřivnice 4:15

       ŠSK – Nový Jičín A 21:4

        Lubina – ŠSK odloženo na 2.10.

 

 

Výsledky – FC úspěšně

Muži: FC – Český Těšín 0:0

          FC – Oldřišov 5:0 (1:0)

U19: FC – Nový Jičín 3:0 (0:0) br.: Bohdal K., Socha T., Kremzer V.

U17: FC – Nový Jičín 2:1 (0:0) br.: Eckelsberger J. 2x

U15: ŠSK – Baník Ostrava 2:2 (0:2) br.: Géryk P., Kunz P.

        Třinec – ŠSK 4:0 (2:0)

U14:  ŠSK – Baník Ostrava 0:2 (0:0)

           Třinec – ŠSK 3:0 (0:0)

U13: ŠSK – Frýdek-Místek 1:12

U12: ŠSK – Frýdek-Místek 0:11

U11: ŠSK – Spálov U13 2:8 (1:4) br.: Richter D., Vavrečka P.

U10: Štramberk U11 – ŠSK 13:4

U9: Štramberk – ŠSK 15:19

U8: Jakubčovice – ŠSK 8:14

Výsledky

Muži: Čeladná – FC 2:1 (0:1) br.: Bednář J.

         Háj ve Slezsku – FC 3:0 (2:0)

U19: FC – Přerov 1:8 (1:4) br. : Socha T.

         Kroměříž B – FC 2:6 (2:4) br.: Socha T. 3, Richter F., Kremzer V., Vrábel D.

U17: FC – Přerov 1:8 (0:5) br.: Rozsypal K.

         Kroměříž B – FC 2:0 (0:0)

U13: ŠSK – Karviná 0:16

         Třinec – ŠSK 15:0

U12: ŠSK – Karviná 0:6

         Třinec – ŠSK 11:1

U11: turnaj ve Smilovicích – 4.místo

Výsledky

Muži: Petrovice – FC 1:2 (0:1)

U19: Vyškov – FC 

U17: Vyškov – FC 

U15: Hlučín – ŠSK 7:0 (3:0)

U14: Hlučín – ŠSK 9:1 (3:0)

U13: ŠSK – Uničov   2:7

U12: ŠSK – Uničov  3:16 po dvou třetinách 2:7