Archiv autora: Petr Gelnar

Výsledky

Muži: Šenov – FC 3:2 (1:1) br.: Cverna O., Černín L.

U19: Frýdek-Místek – FC 2:2 (1:2) br.: Socha T., Halamíček F.

U17: Frýdek-Místek – FC 4:1 (1:0) br.: Sedlák V.

U13: Šumperk – ŠSK 4:0

U12: Šumperk – ŠSK 25:0

U10: Kopřivnice B – ŠSK 6:9

U9: Příbor A – ŠSK 8:12

Výsledky

Muži: FC – Hlubina 1:1 (0:1) br.: Černín L.

U19: FC – Hranice 2:3 (0:3) br.: Socha T., Dub D.

U17: FC – Hranice 1:3 (1:1) br: Rozsypal K.

U15: Uničov – ŠSK 6:0 (5:0)

U14: Uničov – ŠSK 2:1 (0:1) br.: Géryk P.

U13: ŠSK – Vsetín 1:12

U12: ŠSK – Vsetín 2:2

U11: ŠSK – Spálov U13 3:4

       turnaj v Přerově 23. ze 32.

U10: ŠSK – Fulnek 9:10

      ŠSK – Štramberk  U11 2:24

      turnaj v Klimkovicích

U 9: ŠSK – Fulnek   19:6

       ŠSK – Štramberk 11:4

       turnaj v Hranicích

U8: Suchdol – ŠSK 8:11

       turnaj v Klimkovicích

U7: turnaj v Klimkovicích

U6: Kobeřice – ŠSK

Výsledky

Muži: Polanka – FC 2:1 (0:0) br: Dluhoš A.

U19: Třinec B – FC 2:0 (2:0)

U17: Třinec B – FC 2:0 (2:0)

Dívky: FC – Brušperk 2:4, H. Bečva 3:2, Vsetín 5:6

U15: ŠSK – Hranice 2:6 (2:3) br.: Géryk P. 2x

        Hlučín – ŠSK 8:0 (4:0)

U14: ŠSK – Hranice 2:1 (1:0) br: Petřkovský T., Géryk P.

        Hlučín – ŠSK 4:2 (3:1) br.: Honeš V., Petřkovský T.

U13: Vítkovice – ŠSK 4:6 br.: Tomšík A. 4x, Šimpach D., Uhl F.

U12: Vítkovice – ŠSK 16:0

U11: Studénka U13 – ŠSK 7:5

U10: Nový Jičín A U11 – ŠSK 20:2

     Starý Jičín U11- ŠSK 8:10

U9: Nový Jičín A – ŠSK 10:19

     Starý Jičín – ŠSK 6:11

U7: turnaj ve Studénce – 1.místo

Mc Donald´s cup krajské finále

Starší kategorie třetí na KF Mc Donald´s cupu
V úterý 21.5. se na ZŠ J.Šoupala konalo krajské finále v Mc Donald´s cupu. Kluci ze ZŠ a MŠ Komenského ve starší kategorii obsadili 3.místo za ZŠ Kylešovice (škola SFC Opava) a ZŠ Klegova Ostrava (škola Vítkovic).
V mladší kategorii jsme obsadili 5.místo.

Výsledky – jen muži a U14 nevyhráli

Muži: FC – Brušperk 2:3 (1:1) br.: Střelec P., Černín L.

U19: FC – SFC Opava B 3:1 (2:0) br.: Socha T., Halamíček F., Slovik M.

U17: FC – SFC Opava B 3:2 (2:0) br.: Rozsypal K., Kahaja L., Sedlák V.

U15: Hranice – ŠSK 2:3 (1:1) br.: Ličko M. 2x, Gráf A.

U14: Hranice – ŠSK  7:2 (5:0) br.: Brňák M., Krayzel A.

U13: Karviná – ŠSK 12:1

      ŠSK – Přerov 6:1

U12:  Karviná – ŠSK 17:1

         ŠSK – Přerov  8:2

U11: ŠSK – Olbramice 5:0

U10: ŠSK – Nový Jičín B  12:5


U9: ŠSK – Nový Jičín B 19:6

U8: Žilina u NJ – ŠSK 3:10 (0:6)

Mc Donald´s cup okresní finále

Obě kategorie ZŠ Komenského postoupily na KF
Ve středu 15.5. vyhráli kluci ze ZŠ Komenského okresní finále Mc Donald´s cupu kategorie B, který se bohužel z důvodu nepříznivého počasí odehrálo v hale.
Ve čtvrtek 16.5. už na umělé trávě se kluci z nižších tříd nenechali zahanbit a rovněž svou kategorii vyhráli.
Krajské finále se odehraje 21.5.2019 v Ostravě na hřišti u ZŠ J.Šoupala.
Držte klukům palce!

Ondrášovka cup

U11 na Ondrášovce
Ve dnech 11.-12.5.19 se kategorie U11 zúčastnila neoficiálního republikového finále v Hradci Králové Ondrášovka cup 2019.
První den se kluci postupně utkali s týmy FK Čáslav, Dukla Praha, FK Pardubice, Hradec Králové a Sigma Olomouc. Kluci odehráli s těmito týmy vyrovnaná utkání, ale chyběla nám především střelba a získali jsme 2 body. V druhém utkání se bohužel zranil Patrik Brož, který už do dalších zápasů nemohl zasáhnout. Druhý den se už projevila únava a menší zkušenosti z velkých turnajů, ve třetím utkání se zranil další obránce. Postupně jsme se utkali se Slovanem Liberec, SK Kladno, Zlínem, Tempo Praha, Viktoria Plzeň a SK České Budějovice.
Pro kluky to byl určitě úspěch se na takový turnaj kvalifikovat a bojovat s největšími kluby ČR, a doufejme, že nabyté zkušenosti využijí na dalších turnajích.
foto: Josef Štěpán fotograf

Výsledky

Muži: Břidličná – FC 2:1 (0:1) br.: Cverna O.

U19: Vsetín – FC 2:4 (1:2) br.: Socha T. 4x

U17: Vsetín – FC 3:5 (1:1) br.: Kunz M. 3x, Kubáček J., Eckelsberger J.

Dívky: FC – Brušperk 4:5, Vsetín 4:7, H. Bečva 5:4

U15: ŠSK – Vsetín 0:6 (0:2)

U14: ŠSK – Vsetín 3:5 (2:2) br.: Géryk P. 2, Šmiřák V.

U13: Hlučín – ŠSK 5:1

U12: Hlučín – ŠSK 3:3

U11: Jistebník – ŠSK 0:3 (0:0)

U10: Studénka – ŠSK 12:6

U9: Studénka – ŠSK 9:14

U8: Libhošť – ŠSK 19:10

Mc Donald 4.-5.třída v Bílovci – 1.místo

Mc Donald 2.-4. třída v Bílovci – 1.místo

Výsledky – o víkendu vítězně jen starší dorost

Muži: FC – Frenštát p/R 1:2 (1:0) br.: Střelec P.

U19: FC – Havířov 2:2 (2:2) br.: Richter F., Ulman V.

        FC – Prostějov B 4:2 (1:1) br.: Socha T. 3x, Halamíček F.

U17: FC – Havířov 2:0 (1:0) br.: Eckelsberger J., Balhar T.

        FC – Prostějov B 0:8 (0:4)

Dívky: FC – Brušperk 5:4, Vsetín 3:6, Horní Bečva 0:7

U 15:  Vsetín – ŠSK 2:1 (2:0) br: Ličko M.

           Val. Meziříčí – ŠSK 2:1 br.: Juřica L.

U14:  Vsetín – ŠSK 5:0 (1:0)

       Val. Meziříčí – ŠSK 9:2 (2:2) br.: Krayzel A., Krayzel P.

U13: ŠSK – HFK Olomouc 3:7 br.: Krayzel P., Tomšík A., Havelek Max

U12: ŠSK – HFK Olomouc 0:10

U11: ŠSK – Jakubčovice U13 4:0 (0:0) br.: Kříž D., Richter D., Kret D., Pensimus J.

           sobota 11.5. – neděle 12.5. Ondrášovka cup v Hradci Králové – 24.místo

U10: Frenštát B – ŠSK 11:5

       ŠSK – Odry U11 5:3

U9: Frenštát B – ŠSK 10:21

      ŠSK – Odry 17:0

U8: ŠSK – Bartošovice 3:7

Výsledky – muži vezou 3 body

Muži: Krnov – FC 2:3 (1:1) br.: Střelec P. 2x, Melecký R.

U19: Uničov – FC 3:0 (1:0)

U17: Uničov – FC 5:2 (2:2) br.: Kahaja L., Kunz M.

U15: ŠSK – Přerov 1:2 (0:2) br.: Ličko M.

U14: ŠSK – Přerov 11:1 (6:0) br.: Šmiřák V. 3x, Brňák M. 3x, Krayzel A. 2x , Novák F. 2x, Géryk P.

U13: Hranice – ŠSK 4:3 br.: Bártek L., Uhl F., Tomšík A.

U12: Hranice – ŠSK 5:1 br.: Geryk L.

U11: Suchdol – ŠSK 0:5

U10: ŠSK – Frenštát A 3:15 (3:3)

        Mořkov – ŠSK 7:7 (7:3)

U9: ŠSK – Frenštát A 24:6

      Mořkov – ŠSK 3:30

U8: Jakubčovice – ŠSK 0:16 (0:7)