Archiv autora: Petr Gelnar

Výsledky

Muži: FC – Český Těšín 1:0 NEDOHRÁNO přerušeno v 60.minutě pro nepříznivé počasí

U19: Frýdlant – FC 3:5 (3:2)

U17: Frýdlant – FC 1:3 (0:0)

U15: Třinec – ŠSK 6:0 (4:0)

U14: Třinec – ŠSK 11:0 (3:0)

U13: ŠSK – Hranice 0:5

U12: ŠSK – Hranice 9:3

Výsledky – muži deklasovali Šenov

Muži: Šenov – FC 0:9 (0:2)

U19: FC – Kravaře 5:0 (2:0) br.: Kahaja L. 2, Šlesár F. 2, Dlabal J.

U17: FC – Kravaře 3:0 (2:0) br: Juřica L. 2, Vavřík J.

U13: Hlučín – ŠSK 10:4 br.: Nerad M. 3, Neuwirt J.

U12: Hlučín – ŠSK 9:6 br: Milák D. 3, Pensimus J., Kret D., Zuzaník T.

Výsledky

Muži: Šenov – FC 3:2 (1:1) br.: Cverna O., Černín L.

U19: Frýdek-Místek – FC 2:2 (1:2) br.: Socha T., Halamíček F.

U17: Frýdek-Místek – FC 4:1 (1:0) br.: Sedlák V.

U13: Šumperk – ŠSK 4:0

U12: Šumperk – ŠSK 25:0

U10: Kopřivnice B – ŠSK 6:9

U9: Příbor A – ŠSK 8:12

Výsledky

Muži: FC – Hlubina 1:1 (0:1) br.: Černín L.

U19: FC – Hranice 2:3 (0:3) br.: Socha T., Dub D.

U17: FC – Hranice 1:3 (1:1) br: Rozsypal K.

U15: Uničov – ŠSK 6:0 (5:0)

U14: Uničov – ŠSK 2:1 (0:1) br.: Géryk P.

U13: ŠSK – Vsetín 1:12

U12: ŠSK – Vsetín 2:2

U11: ŠSK – Spálov U13 3:4

       turnaj v Přerově 23. ze 32.

U10: ŠSK – Fulnek 9:10

      ŠSK – Štramberk  U11 2:24

      turnaj v Klimkovicích

U 9: ŠSK – Fulnek   19:6

       ŠSK – Štramberk 11:4

       turnaj v Hranicích

U8: Suchdol – ŠSK 8:11

       turnaj v Klimkovicích

U7: turnaj v Klimkovicích

U6: Kobeřice – ŠSK

Výsledky

Muži: Polanka – FC 2:1 (0:0) br: Dluhoš A.

U19: Třinec B – FC 2:0 (2:0)

U17: Třinec B – FC 2:0 (2:0)

Dívky: FC – Brušperk 2:4, H. Bečva 3:2, Vsetín 5:6

U15: ŠSK – Hranice 2:6 (2:3) br.: Géryk P. 2x

        Hlučín – ŠSK 8:0 (4:0)

U14: ŠSK – Hranice 2:1 (1:0) br: Petřkovský T., Géryk P.

        Hlučín – ŠSK 4:2 (3:1) br.: Honeš V., Petřkovský T.

U13: Vítkovice – ŠSK 4:6 br.: Tomšík A. 4x, Šimpach D., Uhl F.

U12: Vítkovice – ŠSK 16:0

U11: Studénka U13 – ŠSK 7:5

U10: Nový Jičín A U11 – ŠSK 20:2

     Starý Jičín U11- ŠSK 8:10

U9: Nový Jičín A – ŠSK 10:19

     Starý Jičín – ŠSK 6:11

U7: turnaj ve Studénce – 1.místo

Mc Donald´s cup krajské finále

Starší kategorie třetí na KF Mc Donald´s cupu
V úterý 21.5. se na ZŠ J.Šoupala konalo krajské finále v Mc Donald´s cupu. Kluci ze ZŠ a MŠ Komenského ve starší kategorii obsadili 3.místo za ZŠ Kylešovice (škola SFC Opava) a ZŠ Klegova Ostrava (škola Vítkovic).
V mladší kategorii jsme obsadili 5.místo.

Výsledky – jen muži a U14 nevyhráli

Muži: FC – Brušperk 2:3 (1:1) br.: Střelec P., Černín L.

U19: FC – SFC Opava B 3:1 (2:0) br.: Socha T., Halamíček F., Slovik M.

U17: FC – SFC Opava B 3:2 (2:0) br.: Rozsypal K., Kahaja L., Sedlák V.

U15: Hranice – ŠSK 2:3 (1:1) br.: Ličko M. 2x, Gráf A.

U14: Hranice – ŠSK  7:2 (5:0) br.: Brňák M., Krayzel A.

U13: Karviná – ŠSK 12:1

      ŠSK – Přerov 6:1

U12:  Karviná – ŠSK 17:1

         ŠSK – Přerov  8:2

U11: ŠSK – Olbramice 5:0

U10: ŠSK – Nový Jičín B  12:5


U9: ŠSK – Nový Jičín B 19:6

U8: Žilina u NJ – ŠSK 3:10 (0:6)