Archiv rubriky: Nezařazené

Program 21. – 27. 10. 2019

Muži: sobota 26.10. 14.00 Fulnek – FC

U15: úterý 22.10. 16.00 ŠSK – Třinec

U14: úterý 22.10. 18.00 ŠSK – Třinec

U13: středa 23.10. 16.30 ŠSK – Přerov

U12: úterý 22.10. 10.00 1.kolo Ondrášovky v Karviné odj. 8.00 od hřiště

         středa 23.10. 16.30 ŠSK – Přerov

U11: pondělí 21.10. 17.00 ŠSK – Vítkovice U13 dívky

      čtvrtek 24.10. 16.00 ŠSK B – ŠSK A

U10: čtvrtek 24.10. 16.00 ŠSK B – ŠSK A

U9: čtvrtek 24.10. 16.00 ŠSK B – ŠSK A

U8: čtvrtek 24.10. 16.00 ŠSK B – ŠSK A

Výsledky

Muži: FC – Kobeřice 2:0 (1:0) br.: Socha M., Střelec P.

U19: Hlubina – FC 3:2 (3:1)

U17: Hlubina – FC 2:1

U15: Val. Meziříčí – ŠSK 5:4 (3:1) br.: Ličko M. 2, Géryk P., Šmiřák V.

       Baník Ostrava B – ŠSK 0:3 (0:1) br.: Géryk P. 2, Semelka D.

U14: Val. Meziříčí – ŠSK 8:1 (4:0) br.: Delín N.

        Baník Ostrava B – ŠSK 17:0 (5:0)

U13: Šumperk – ŠSK 20:0

U12: Šumperk – ŠSK 3:4 br.: Gelnar M., Pensimus J., Ambrož M., Kret D.

U11: ŠSK – Příbor A 20:4

U10: ŠSK – Odry 4:5

       Studénka – ŠSK 11:3

U9: ŠSK – Příbor A 8:11

U8: ŠSK – Odry 7:15

     Studénka – ŠSK 14:5

Výsledky

Muži: Bystřice – FC 1:2 (1:2) br.: Střelec P., Limanovský M.

U19: FC – Těrlicko 6:1 (2:0)

U17: FC – Těrlicko 5:2 (2:0)

U13: ŠSK – Uničov 0:16

U12: ŠSK – Uničov 11:1

U11: Nový Jičín A – ŠSK 3:20

U9: Nový Jičín A – ŠSK 15:9

Výsledky

Muži: FC – D. Datyně 4:1 (2:0) br.: Střelec P., Pěla M., Socha M., Socha T.

U15: ŠSK – Vsetín 2:5 (0:0) br.: Kulich R., Krayzel A.

U14: ŠSK – Vsetín 6:7 (4:3) br.: Švagera M. 4, Tomšík A. 2

U13: Vítkovice – ŠSK 4:0

U12: kvalifikace Ondrášovka cup v Bílovci 1.místo

Vítkovice – ŠSK 17:6

U11: kvalifikace Ondrášovka cup ve Frýdku-Místku 5.místo

       Odry – ŠSK 4:11

U10: ŠSK – Příbor A 2:12

U9: Odry – ŠSK 14:9

U8: ŠSK – Příbor A 5:20

Výsledky

Muži: Brušperk – FC 1:3 (1:1) br.: Střelec P. 2, Pavlík O.

U19: FC – Staříč 2:1 (1:1) br.: Koníček O., Buzek J.

U17: FC – Staříč 0:0

U15: Hranice – ŠSK 6:0 (3:0)

U14: Hranice – ŠSK 4:1 (4:0) br.: Krayzel A.

U13: ŠSK – Karviná 3:10 br.: Nerad M. 2, Ďatko M.

U12: ŠSK – Karviná 10:2 br.: Ambrož M. 4, Kříž D. 3, Kret D. 2, Milák D.

U11: Studénka – ŠSK 11:6

U10: ŠSK – Nový Jičín A 9:5

U9: Studénka – ŠSK 9:9

U8: ŠSK – Nový Jičín A 2:18

Výsledky – muži poprvé prohráli a U17 stále bez ztráty

Muži: FC – Český Těšín 2:0 (0:0) br.: Střelec P., Socha M.

         FC – Krnov 0:1 (0:0)

U19: Krnov – FC 4:2 (0:0) br.: Richter F., Kött V.

U17: Krnov – FC 2:3 (1:2) br.: Honus J., Juřica L., Vavřík J.

U15: Hlučín – ŠSK 2:3 (0:2) br.: Šmiřák V., Honeš V., Géryk P.

        ŠSK – Šumperk 4:0 (1:0) br.: Krayzel P. 3, Ličko M.

U14: Hlučín – ŠSK 10:2 (5:1) br.: Krayzel A., Nerad M.

       ŠSK – Šumperk 3:5 (1:5) br.: Švagera P., Delín N., Krayzel A.

U13:  Vsetín – ŠSK 6:0

U12: Vsetín – ŠSK 2:4 br.: Ambrož M. 2, Lariš Š. 2

U11: kvalifikace Ondrášovka cup v Bílovci – 1.místo

       ŠSK A – ŠSK B 12:6

U10: ŠSK – Studénka 6:9

       ŠSK A – ŠSK B 12:6

U9: ŠSK A – ŠSK B 7:7

U8: ŠSK – Studénka 2:10

     ŠSK A – ŠSK B 7:7

Výsledky – muži vezou další 3 body

Muži: Petrovice – FC 1:2 (0:1) br. Střelec P., Limanovský M.

U19: FC – Petřkovice 2:2 (2:0) Rozsypal K., Richter F.

U17: FC – Petřkovice 8:1

U15: ŠSK – Uničov 1:2 (1:1) br.: Géryk P.

U14: ŠSK – Uničov 2:5 (2:1) br.: Krayzel A., Uhl F.

U13: Val. Meziříčí – ŠSK 1:8

U12: Val. Meziříčí – ŠSK 0:8

U11: ŠSK – Studénka 5:7

       Příbor A – ŠSK 2:10

U10: N. Jičín A – ŠSK 12:4

       Ondrášovka cup v Hranicích – 4.místo

U9: ŠSK – Studénka 17:3

      Příbor A – ŠSK 17:2

U8: N. Jičín A – ŠSK 34:1

Výsledky

Muži: FC – Háj ve Slezsku 4:2 (1:2)

U19: Slávia Opava – FC odloženo na 10.11. v 15 hod. v Kylešovicích

U17: Slávia Opava – FC odloženo na 10.11. v 17.15 hod. v Kylešovicích

U15: Hlučín – ŠSK odloženo na 18.9. v 15.30 hod. v Ludgeřovicích

U14: Hlučín – ŠSK odloženo na 18.9. 17.30 hod. v Ludgeřovicích

U13: ŠSK – HFK Olomouc 2:9

ŠSK – Sigma Olomouc 1:9

U12: ŠSK – HFK Olomouc 8:10

ŠSK – Sigma Olomouc 3:20

U11: ŠSK – Odry 12:4

ŠSK – N. Jičín A 19:10

U10: Odry – ŠSK 4:4

turnaj ve Smilovicích

U9: ŠSK – Odry 17:12

ŠSK – N.Jičín A 4:12

turnaj ve Studénce

U8: Odry – ŠSK 13:12

Rekonstrukce chodníku směrem k hale

Zahájení rekonstrukce chodníků a části komunikace na ulici Čs. armády

Dne 5. 8. 2019 došlo k předání staveniště zhotoviteli stavby „Bílovec bez bariér II. – rekonstrukce pěších komunikací na ul. Čs. armády“ firmě Moravia Trend s.r.o. V průběhu měsíce srpna byly zahájeny přípravné práce spočívající v zajišťování povolení vstupu do komunikace, zvláštního užívání komunikace apod.

Zahájení samotných stavebních prací spočívajících v rekonstrukci chodníků podél ulic Čs. armády a Tovární a rekonstrukci části komunikace na ul. Čs. armády předpokládáme na přelomu srpna a září. Harmonogram průběhu realizace bude vyvěšen na informační tabuli stavby.

Celkové náklady na realizaci akce činí 7.715.222 Kč vč. DPH. Akce je spolufinancována z rozpočtu Státního fondu dopravní infrastruktury ve výši 3.076.472 Kč a z rozpočtu Moravskoslezského kraje ve výši 1.765.000 Kč. Vlastní podíl města činí 2.873.750 Kč.

Prosíme tímto občany, aby v souvislosti s realizací akce počítali s omezením dopravní situace a stavebními pracemi. Za toto omezení se předem omlouváme. Informace o plánovaných dopravních omezeních budou průběžně zveřejňovány na internetových stránkách města www.bilovec.cz a na informační tabuli na staveništi.

Odbor regionálního rozvoje

Výsledky

Muži: Pustá Polom – FC 3:3 (1:3)

Hlubina – FC 0:4 (0:2)

U19: FC – Kobeřice 2:4 (0:2)

U17: FC – Kobeřice 3:0

U15: ŠSK – Baník Ostrava B 5:3 (2:2)

ŠSK – Přerov 5:1 (3:1)

U14: ŠSK – Baník Ostrava B 1:13 (0:5)

ŠSK – Přerov 2:3 (0:3)

U13: Třinec – ŠSK 8:1

Baník Ostrava – ŠSK 10:2

U12: Třinec – ŠSK 8:0

Baník Ostrava – ŠSK 17:7

U10: Příbor A – ŠSK 13:5

U8: Příbor A – ŠSK 31:2