Archiv pro rubriku: Nezařazené

U11 jede na republiku

Kategorie U11 obsadila na kvalifikaci Ondrášovky cupu 2.místo a postoupila na republikové finále, které se uskuteční 11.-12. 5. 2019.

Po výsledcích

ŠSK Bílovec – Fr.-Místek 5:1, Třinec 4:1, Vítkovice 1:4, SFC Opava 4:2, Val. Mez. 5:0, Karviná 4:0 a Hlučín 5:0

Sestava:

Konečný Sebastián, Kremzer Dominik, Skotnica Josef, Vavrečka Petr, Šablatura Adam, Ctibůrek Kristián Marek, Pensimus Josef, Kříž Daniel, Brož Patrik, Richter Dominik, Kret Dominik, Hájek Šimon, Hutník Jakub, Neuwirt Jakub

Trenéři: Šmíd Milan a Šmíd Martin

 

Program 15. – 21. 10. 2018

Muži: sobota 20.10. 14.00 FC – Polanka

U19: neděle 21.10. 10.00 FC – Třinec B

U17: neděle 21.10. 12.15 FC – Třinec B

Holky: sobota 20.10. 10.00 mistrovský turnaj v Brušperku odj. 8.30

U15: sobota 20.10. 10.00 ŠSK – Hlučín

U14: sobota 20.10. 11.45 ŠSK – Hlučín

U13: středa 17.10. 15.00 ŠSK – Vítkovice

U12: středa 17.10. 15.00 ŠSK – Vítkovice

U11: ŠSK – Suchdol 5:2

        úterý 16.10. 9.30 hod. Ondrášovka cup v Karviné odj. 7.45

        středa 17.10. 16.30 Olbramice – ŠSK

        pátek 19.10. 16.00 Studénka – ŠSK

U10: čtvrtek 18.10 16.30 ŠSK – Studénka

U9: čtvrtek 18.10 16.30 ŠSK – Studénka

U8: ŠSK – Suchdol 6:12

      čtvrtek 18.10. 16.30 ŠSK – Bartošovice

Výsledky

Muži: Brušperk – FC 1:0 (1:0)

U19: SFC Opava B – FC 8:1

U17: SFC Opava B – FC 14:2 (5:2)

Holky: FC – Brušperk 6:2, Horní Bečva 3:2, Vsetín 4:6

U15: ŠSK – Hranice 3:3 (1:1) br.: Žiga M. 2, Kunz P.

U14: ŠSK – Hranice 1:3 (1:3) br.: Šmiřák V.

U13: Přerov – ŠSK 1:6

U12: Přerov – ŠSK 0:4

U11: ŠSK – Mořkov 2:12

U9: ŠSK – Mořkov 28:3

 

Výsledky

Muži: FC – Břidličná 1:2 (1:1) br.: Ondruš D.

U19: FC – Vsetín 1:0 (1:0) br.: Halamíček F.

U17: FC – Vsetín 3:1 (3:0) br.: Schaumann J., Kahaja L., Rozsypal K.

U15: Vsetín – ŠSK 1:2 (1:1) br.: Žiga M. 2x

U14: Vsetín – ŠSK  3:2 (3:0) br.: Géryk P., Šmiřák V.

U13: ŠSK – Hlučín 0:3

U12: ŠSK – Hlučín 3:8

U10: Lubina – ŠSK 16:4

         Odry – ŠSK 11:8

U9: Lubina – ŠSK 4:18

         Odry – ŠSK 1:22

 

Výsledky

Muži: Frenštát p/R. – FC 4:2 (3:1) br.: Černín L., Střelec P.

U19: Prostějov B – FC 4:0 (2:0)

U17: Prostějov B – FC 4:1

U15: ŠSK – Val. Meziříčí 1:2 (0:0) br.: Žiga M.

U14: ŠSK – Val. Meziříčí 5:0 (1:0) br.: Novák F., Huspenina J., Šmiřák V., Géryk P., Šenk T.

U13: HFK Olomouc – ŠSK 2:2

U12: HFK Olomouc – ŠSK 16:0

U11: ŠSK – Jakubčovice 10:3

         Jistebník – ŠSK 0:5

         Jakubčovice – ŠSK 4:12

U10: ŠSK – Frenštát B 13:8

         Frenštát A – ŠSK  8:3

U9: ŠSK – Frenštát B 18:6

       Frenštát A – ŠSK  1:18

U8: ŠSK – Žilina 4:9

      Žilina – ŠSK10:7

 

Sraz trenérů u reprezentace U15

Jan Stejskal, Petr Kouba, Karel Poborský, Michal Prokeš, Jiří Vorlický a Antonín Barák st.

S novou sezonou se rozjíždí výběry do tvořící se reprezentace kategorie U15. Toho srazu se zúčastnil vedoucí trenér SpSM Petr Gelnar. Tento sraz se uskutečnil v Břeclavi ve dnech 18. – 20.9.2018

Tohoto srazu se zúčastnilo asi 25 hráčů z 5 krajů. 

Trenéry reprezentace U15 jsou Antonín Barák st. a Jiří Vorlický. Dále se účastnili legendy českého fotbalu Jan Stejskal, Petr Kouba a Karel Poborský dalšími členy byl Michal Prokeš šéf FAČRu oddělení mládeže.

Předkolo Ondrášovky – postup

V úterý se v Bílovci uskutečnilo předkolo Ondrášovky cupu a 1.a 2.celek postoupili na kvalifikaci na republikové finále která se uskuteční 16.10. v Karviné.

Výsledky našich:

ŠSK – Val. Mez. 6:0, Podlesí 8:0, Poruba 8:2, Brušperk 6:1, Nový Jičín 4:1 a Vsetín 4:1

Naši tuto skupinu vyhráli a postoupili na kvalifikaci.

Sestava:

Konečný S., Kremzer D., Skotnica J., Vavrečka P. Šablatura A., Gelnar M. Ctibůrek Kristián, Pensimus J., Kříž D., Brož P., Richter D., Kret D., Hájek Š., Hutník J.

Trenér: Šmíd Milan

 

Výsledky

Muži: FC – Krnov 0:0

U19: FC – Uničov 0:3 (0:2)

U17: FC – Uničov 2:1 (0:1) br.: Synek M. 2x

Holky: FC – Vsetín 0:9, Brušperk 22:0, Horní Bečva 2:2

U15: Přerov – ŠSK 1:0 (1:0) 

U14: Přerov – ŠSK 2:4 (2:2) br.: Géryk P. 2x, Krayzel P., Šmiřák V.

U13: ŠSK – Hranice 2:3

U12: ŠSK – Hranice 6:6

U11: předkolo Ondrášovky cupu – 1.místo

        Suchdol – ŠSK 1:3 (0:2)

U10: Fulnek – ŠSK 10:5

        ŠSK – Kopřivnice B 4:4

U9: Fulnek – ŠSK 15:9

U8: ŠSK – Libhošť 12:18

      Libhošť – ŠSK 18:12

Výsledky

Muži: Dolní Datyně – FC 0:4 (0:1) br.: Ronec M., Tomášek J., Šimíček D., Pavlík O.

U19: FC – Vítkovice B 5:2 (2:0)

        HFK Olomouc – FC 4:4 (1:4)

U17: FC – Vítkovice B 0:7 (0:4)

        HFK Olomouc – FC 6:0 (3:0)

Holky: mistrovský turnaj v Horní Bečvě s Brušperkem 12:1, ze Vsetínem 1:10 a z Horní Bečvou 6:1

U15: ŠSK – Šumperk 1:1 (0:0)

U14: ŠSK – Šumperk 2:3 (2:2)

U13: SFC Opava – ŠSK 2:4

U12: SFC Opava – ŠSK 12:0

U11: ŠSK – Olbramice 9:0 (4:0)

        Kunín – ŠSK 5:4

U10: ŠSK – Kopřivnice U11 4:15

        ŠSK – Nový Jičín A U11 4:12

        Lubina – ŠSK odloženo na 2.10.

U9: ŠSK – Kopřivnice 4:15

       ŠSK – Nový Jičín A 21:4

        Lubina – ŠSK odloženo na 2.10.