Archiv rubriky: Nezařazené

Program 12. – 18. 8. 2019

Muži: sobota 17.8. 17.00 Šenov – FC odj. 15.15

U19: neděle 18.8. 9.30 FC – Kravaře

U17: neděle 18.8. 11.45 FC – Kravaře

U15: sobota 17.8. 10.00 ŠSK – Baník B přeloženo na 29.8.

U14: sobota 17.8. 12.00 ŠSK – Baník B přeloženo na 29.8.

U13: sobota 17.8. 10.00 Hlučín – ŠSK odj. 8.15 (hraje se v Hlučíně)

U12: sobota 17.8. 10.00 Hlučín – ŠSK odj. 8.15 (hraje se v Hlučíně)

Výsledky

Muži: Šenov – FC 3:2 (1:1) br.: Cverna O., Černín L.

U19: Frýdek-Místek – FC 2:2 (1:2) br.: Socha T., Halamíček F.

U17: Frýdek-Místek – FC 4:1 (1:0) br.: Sedlák V.

U13: Šumperk – ŠSK 4:0

U12: Šumperk – ŠSK 25:0

U10: Kopřivnice B – ŠSK 6:9

U9: Příbor A – ŠSK 8:12

Výsledky

Muži: FC – Hlubina 1:1 (0:1) br.: Černín L.

U19: FC – Hranice 2:3 (0:3) br.: Socha T., Dub D.

U17: FC – Hranice 1:3 (1:1) br: Rozsypal K.

U15: Uničov – ŠSK 6:0 (5:0)

U14: Uničov – ŠSK 2:1 (0:1) br.: Géryk P.

U13: ŠSK – Vsetín 1:12

U12: ŠSK – Vsetín 2:2

U11: ŠSK – Spálov U13 3:4

       turnaj v Přerově 23. ze 32.

U10: ŠSK – Fulnek 9:10

      ŠSK – Štramberk  U11 2:24

      turnaj v Klimkovicích

U 9: ŠSK – Fulnek   19:6

       ŠSK – Štramberk 11:4

       turnaj v Hranicích

U8: Suchdol – ŠSK 8:11

       turnaj v Klimkovicích

U7: turnaj v Klimkovicích

U6: Kobeřice – ŠSK

Výsledky

Muži: Polanka – FC 2:1 (0:0) br: Dluhoš A.

U19: Třinec B – FC 2:0 (2:0)

U17: Třinec B – FC 2:0 (2:0)

Dívky: FC – Brušperk 2:4, H. Bečva 3:2, Vsetín 5:6

U15: ŠSK – Hranice 2:6 (2:3) br.: Géryk P. 2x

        Hlučín – ŠSK 8:0 (4:0)

U14: ŠSK – Hranice 2:1 (1:0) br: Petřkovský T., Géryk P.

        Hlučín – ŠSK 4:2 (3:1) br.: Honeš V., Petřkovský T.

U13: Vítkovice – ŠSK 4:6 br.: Tomšík A. 4x, Šimpach D., Uhl F.

U12: Vítkovice – ŠSK 16:0

U11: Studénka U13 – ŠSK 7:5

U10: Nový Jičín A U11 – ŠSK 20:2

     Starý Jičín U11- ŠSK 8:10

U9: Nový Jičín A – ŠSK 10:19

     Starý Jičín – ŠSK 6:11

U7: turnaj ve Studénce – 1.místo

Mc Donald´s cup krajské finále

Starší kategorie třetí na KF Mc Donald´s cupu
V úterý 21.5. se na ZŠ J.Šoupala konalo krajské finále v Mc Donald´s cupu. Kluci ze ZŠ a MŠ Komenského ve starší kategorii obsadili 3.místo za ZŠ Kylešovice (škola SFC Opava) a ZŠ Klegova Ostrava (škola Vítkovic).
V mladší kategorii jsme obsadili 5.místo.

Výsledky – jen muži a U14 nevyhráli

Muži: FC – Brušperk 2:3 (1:1) br.: Střelec P., Černín L.

U19: FC – SFC Opava B 3:1 (2:0) br.: Socha T., Halamíček F., Slovik M.

U17: FC – SFC Opava B 3:2 (2:0) br.: Rozsypal K., Kahaja L., Sedlák V.

U15: Hranice – ŠSK 2:3 (1:1) br.: Ličko M. 2x, Gráf A.

U14: Hranice – ŠSK  7:2 (5:0) br.: Brňák M., Krayzel A.

U13: Karviná – ŠSK 12:1

      ŠSK – Přerov 6:1

U12:  Karviná – ŠSK 17:1

         ŠSK – Přerov  8:2

U11: ŠSK – Olbramice 5:0

U10: ŠSK – Nový Jičín B  12:5


U9: ŠSK – Nový Jičín B 19:6

U8: Žilina u NJ – ŠSK 3:10 (0:6)

Mc Donald´s cup okresní finále

Obě kategorie ZŠ Komenského postoupily na KF
Ve středu 15.5. vyhráli kluci ze ZŠ Komenského okresní finále Mc Donald´s cupu kategorie B, který se bohužel z důvodu nepříznivého počasí odehrálo v hale.
Ve čtvrtek 16.5. už na umělé trávě se kluci z nižších tříd nenechali zahanbit a rovněž svou kategorii vyhráli.
Krajské finále se odehraje 21.5.2019 v Ostravě na hřišti u ZŠ J.Šoupala.
Držte klukům palce!