Archiv pro rubriku: Nezařazené

Výsledky

Muži: FC – Bruntál 1:1

U19: Val. Mez. – FC 3:4 (1:3)

U17: Val. Mez. – FC 4:2 (4:0)

U15: Uničov – ŠSK 2:0 (1:0)

         Vsetín – ŠSK 2:5

U14: Uničov – ŠSK 3:0

         Vsetín – ŠSK 5:3

U13: Uničov – ŠSK 2:4

U12: Uničov – ŠSK 2:5

U11: ŠSK – Fulnek 8:6

U10: Frenštát – ŠSK 0:18 

U9: ŠSK – Fulnek 12:6

U8: Frenštát – ŠSK 27:2

Dívky: Heřmanice u Oder – FC 3:1

 

 

Výsledky

Muži: Frenštát p/R – FC 3:0 (3:0)
U19: FC – HFK Olomouc 3:0 (1:0)
U17: FC – HFK Olomouc 0:2 (0:1)
U15: ŠSK – Hranice 4:1
U14: ŠSK – Hranice 2:1
U13: ŠSK – HFK Olomouc 4:3
U12: ŠSK – HFK Olomouc 7:4
U11: Nový Jičín B – ŠSK 5:8
         turnaj v Klimkovicích – 4.místo
U10: ŠSK – Nový Jičín A 6:3
U9: Nový Jičín B – ŠSK 7:20
U8: ŠSK – Nový Jičín A 2:14
Dívky: FC – Sedlnice 4:3

Výsledky

Muži: FC – Vratimov 1:0

U19: FC – Krnov 7:0

Nový Jičín – FC 2:1

U17:FC – Krnov 2:3

Nový Jičín – FC 5:2

U15: Přerov – ŠSK 1:0

U14: Přerov – ŠSK 2:0

U13: Přerov – ŠSK 2:4

U12: Přerov – ŠSK 4:9

U11: ŠSK – ŠSK B 4:9

U10: ŠSK – Kopřivnice 14:1

ŠSK A -ŠSK 4:9

turnaj v Polance – 1.místo

U9: ŠSK – ŠSK B 12:12

turnaj v Polance 4.místo

U8: ŠSK – Kopřivnice 3:12

ŠSK A -ŠSK 12:12

Dívky: Suchdol n/O – FC 3:2

Kluci 4. třída krajské finále Mc Donald v Ostravě – 3.místo

Mc Donald naši v obou kategoriích v okresním finále

 

Ve středu 16.5.2018  se na fotbalovém hřišti v Bílovci uskutečnilo okresní finále starší kategorie v Mc Donald´s cupu.

Hráno 2 x 12 minut systémem dvou skupin a pak o pořadí.

Výsledky našich:

 ZŠ Komenského Bílovec – ZŠ Npor. Loma Příbor 2:2 pen. 1:0

ZŠ Komenského Bílovec – ZŠ Nový Jičín Jubilejní 4:0

Semifinále:

ZŠ Komenského Bílovec – ZŠ Fulnek JAK 6:1

ZŠ Npor. Loma Příbor – ZŠ Nový Jičín Komenského 66 1:1 pen 2:3

Finále:

ZŠ Komenského Bílovec – ZŠ Nový Jičín Komenského 66 1:1 pen. 2:3

Bohužel kluci celý zápas vedli a 2 minuty před koncem obdrželi gól. Penalty se vyvíjely celkem dobře, ale nakonec zvítězil soupeř a postoupil na krajské finále.

Pořadí:

  1. ZŠ Nový Jičín Komenského 66
  2. ZŠ Komenského Bílovec
  3. ZŠ Npor. Loma Příbor
  4. ZŠ Fulnek JAK
  5. ZŠ M.Horákové Kopřivnice
  6. ZŠ Nový Jičín Jubilejní

Sestava ZŠ Komenského Bílovec:

Jakub Šimpach, David Šimpach, Radek Richter, Štěpán Šindler, David Řeháček, Daniel Byrtus, Adrian Tomšík, Marvin Renk, Michal Fišer, Žídek Tomáš

Trenéři: Milan Šmíd a Petr Gelnar

 

Mladší kategorie – žáci ročníků 2008 a ml.

Kategorie A Mc Donald´s cupu okresního finále se uskutečnila  ve čtvrtek 17.5. a bohužel pro nepříznivé počasí se turnaj odehrál v bílovecké hale a né jako starší na fotbalovém hřišti.

Hrané 1 x 17 minut systémem dvou skupin a pak o pořadí.

Výsledky:

 ZŠ Komenského Bílovec – ZŠ TGM Studénka 2:1

ZŠ Komenského Bílovec – ZŠ Štamberk 4:0

Semifinále:

ZŠ Komenského Bílovec – ZŠ Nový Jičín Komenského 66  7:0

ZŠ TGM Studénka – ZŠ Kopřivnice Alšova 2:1

Finále:

ZŠ Komenského Bílovec –  ZŠ TGM Studénka 5:3

Pořadí:

  1. ZŠ Komenského Bílovec
  2. ZŠ TGM Studénka
  3. ZŠ Alšova Kopřivnice
  4. ZŠ Nový Jičín Komenského 66
  5. ZŠ Štramberk
  6. ZŠ Fulnek JAK

Naši zcela zaslouženě zvítězili a postoupili na krajské finále, které se uskuteční 22.5.2018 v Ostravě.

Sestava ZŠ Komenského Bílovec:

Sebastián Konečný, Dominik Kremzer, Jakub Hutník, Petr Vavrečka, Josef Pensimus, Adam Šablatura, Michal Gelnar, Kristián Marek Ctibůrek, Patrik Rozsypal

Trenéři: Milan Šmíd a Petr Gelnar

Výsledky

Muži: FC – Háj ve Slezsku 3:0 (1:0)

U19: Prostějov B – FC 3:4 (1:2)

U17: Prostějov B – FC 2:1 (0:0)

U15: ŠSK – Uničov 2:2

U14: ŠSK – Uničov 0:3

U11: Starý Jičín – ŠSK 9:5

U9: Starý Jičín – ŠSK 9:13

Dívky: Trojanovice I – FC 3:2

           Jeseník n/O – FC 4:3

 

 

Výsledky

Muži: Polanka – FC 2:5 (2:2)

U19: FC – Kroměříž B 5:1 (2:0)

U17: FC – Kroměříž B 4:2 (0:2)

U15: Třinec – ŠSK 4:0 (1:0)

U14: Třinec – ŠSK 9:2 (3:0)

U13: Šumperk – ŠSK 3:10

       ŠSK – Karviná 3:4

U12: Šumperk – ŠSK 9:4

        ŠSK – Karviná 5:2

U11:  Odry – ŠSK 4:7

        ŠSK – Studénka 4:5

U10: ŠSK – Frenštát B 23:2

        Odry – ŠSK 3:9

 U9: Odry – ŠSK 5:13

        ŠSK – Studénka 7:11

U8: ŠSK – Frenštát B 9:7

       Odry – ŠSK 9:7

 

Výsledky

Muži: FC – Dětmarovice 1:3 (1:2)

U19: Hranice – FC 3:2 (2:2)

U17: Hranice – FC 0:0

U15: Baník Ova B – ŠSK 9:3 (3:2)

U14: Baník Ova B – ŠSK 4:2

U13: ŠSK – Třinec 0:6

Baník Ostrava – ŠSK 2:5

U12: ŠSK – Třinec 0:6

Baník Ostrava – ŠSK 6:4

U11:ŠSK – Kopřivnice 6:4

Frenštát B – ŠSK 9:17

U10: Studénka – ŠSK 3:11

          ŠSK – Fulnek 14:1

U9: ŠSK – Kopřivnice 2:12

       Frenštát B – ŠSK 8:16

U8: Studénka – ŠSK 32:2

       ŠSK – Fulnek 9:19

Dívky: FC – Suchdol n/O 1:1

 

Výsledky

Muži: Břidličná – FC 0:1 (0:0) br.: Moučka P.

U19: FC – Uničov 2:0 (1:0) br.: Socha T., Šimíček D.

U17: FC – Uničov 0:1 (0:0) 

U13: ŠSK – SFC Opava 2:5

U12: ŠSK – SFC Opava 2:14

U11: ŠSK – Frenštát A 10:6

U10: N. Jičín B – ŠSK 5:13

U9: ŠSK – Frenštát A 6:14

U8: N. Jičín B – ŠSK 17:10

Dívky: Sedlnice – FC 1:2 (1:0)

Výsledky

Muži: FC – Čeladná 3:0 (0:0)
U19: FC – Šumperk 6:1
        Přerov – FC 1:1
U17: FC – Šumperk 7:0
         Přerov – FC 5:0
U15: ŠSK – Šumperk 1:1
U14: ŠSK – Šumperk 4:2
U13: FM- ŠSK 9:0
U12: FM- ŠSK 6:2
U11: N. Jičín A – ŠSK 5:13
U10: ŠSK – Mořkov 29:0
U9: N. Jičín A – ŠSK 19:3
U8: ŠSK – Mořkov 7:6
Dívky: FC – Heřmanice 8:2