Archiv rubriky: Nezařazené

Výsledky

Muži: FC – Dolní Datyně 5:0 (3:0) br.: Černín L., Urbančík O., Střelec P., Melecký R., Socha T.

U19: FC – HFK Olomouc 5:3 (3:3) br.: Socha T. 4x, Šlesár F.

U17: FC – HFK Olomouc 0:1 (0:0)

Dívky: FC – Vsetín 6:6, Brušperk 5:5, Horní Bečva 8:7

U15: Šumperk – ŠSK 4:0 (2:0)

U14: Šumperk – ŠSK 1:0 (0:0)

U13: ŠSK – SFC Opava 2:5 br. Krayzel A, Tomšík A.

U12: ŠSK – SFC Opava 1:13 br.: Richter D.

U11: ŠSK – Kunín U13 6:1 (2:0) br.: Kret D.2x , Milák D. 2x, Brož P., Kříž D.

U10: ŠSK – Lubina U11 5:8

U9: ŠSK – Lubina 37:0

U8: Bartošovice U9 – ŠSK 8:16

Focení ŠSK a FC

Ve středu 24.4.2019 proběhne focení všech družstev.

14:20    U14 16:40 U8

14:40    U12 17:00 U7

15:00    U13 17:10 Dívky

15:20    U15 17:30 Muži

15:40    U11                                    

16:00    U10                                    

16:20    U9

Výsledky – muži opět vítězně

Muži: neděle 21.4. 16.00 Oldřišov – FC 1:4 (1:1) br.: Ronec M. 2x, Střelec P. 2x

U19: Nový Jičín – FC 4:2 (2:0) br.: Křenek P., Halamíček F.

U17: Nový Jičín – FC 2:0 (2:0)

U15: ŠSK – Val. Meziříčí 2:1 (1:1) br.: Rusek V., Juřica L.

U14: ŠSK – Val. Meziříčí 0:4 (0:0)

U13: Fr.-Místek – ŠSK 9:3

U12: Fr.-Místek – ŠSK 13:0

U11: Spálov U13 – ŠSK 4:2

U10: Kopřivnice U11 – ŠSK 10:2

U9: Kopřivnice – ŠSK 7:18

U8: ŠSK – Suchdol U9 7:11

Výsledky

Muži: FC – Háj ve Slezsku 3:0 (0:0) br.: Ronec M. 2, Melecký R.

U19: FC – Kroměříž B 0:2 (0:0)

U17: FC – Kroměříž B 1:0 (0:0) br.: Lazaridis D.

U15: Přerov – ŠSK 1:0 (0:0)

U14: Přerov – ŠSK 7:4 (4:1) br.: Šmiřák V. 2, Géryk, vlastní

U13: ŠSK – Třinec 1:7 br.: Krayzel A.

U12: ŠSK – Třinec 1:7 br.: Richter D.

U11: ŠSK – Studénka U13 5:2 br.: Kret D. 2, Ctibůrek K. M., Milák D., Richter D.

Výsledky

Muži: Český Těšín – FC 2:2 (1:1) br. Střelec P., Melecký R.

U19: Šumperk – FC 6:0

U17: Šumperk – FC 2:0 (0:0)

U15: ŠSK – Šumperk 0:3 (0:1)

U14: ŠSK – Šumperk 2:1 (2:0) br.: Géryk P., Krayzel P.

U13: Val. Mez. – ŠSK 10:4 br.: Krayzel A. 2, Bártek L., Reimer Š.

U12: Val. Mez. – ŠSK 2:4 br.: Richter R.2, Neuwirt J., Šindler Š.

U11: Kunín U13 – ŠSK 3:1br.: Gelnar M.

Výsledky

Muži: FC – Loko. Petrovice 4:2 (1:0)

U19: FC – Vyškov 3:0

U17: FC – Vyškov 1:2

U15: Třinec – ŠSK 6:1 (4:0)

U14: Třinec – ŠSK 1:4 (1:0)

U13: Uničov – ŠSK 9:3

U12: Uničov – ŠSK 15:0

Výsledky

Muži: Stará Bělá – FC 0:2 (0:1) br.: Tomášek F., Melecký R.

U19: Vítkovice B – FC 1:2 (0:1) br.: Slovik M., Kahaja L.

U17: Vítkovice B – FC 3:0 (2:0)

U15: ŠSK – FC Baník Ostrava B 0:7 (0:2)

U14: ŠSK – FC Baník Ostrava B 2:1 (1:0) br.: Géryk P., Krayzel A.

U13: ŠSK – FC Baník Ostrava 3:7 br.: Krayzel A. 2, Uhl F.

U12: ŠSK – FC Baník Ostrava 1:10 br.. Richter R.

U8: turnaj v Bílovci – 7.místo

U7: turnaj v Bílovci – 4. a 7.místo

Výsledky

Muži: FC – Čeladná 1:1 (0:1)

U19: Přerov – FC 2:3 (2:1)

U17: Přerov – FC 3:0 (0:0)

U15: Havířov – ŠSK 3:5

U14: ŠSK – Kopřivnice 1:3

U13: ŠSK – SFC Opava 3:8

FM – ŠSK 8:4

U12: ŠSK – Nový Jičín 10:1

ŠSK – Kopřivnice 2:4

U11: ŠSK – Nový Jičín 9:1