Halové turnaje 2014/15

 

Neděle 9.11.2014, ročník 2007

Pořadí turnaje:

1. RAFK Rajhrad

2. FC Svratka Brno

3. Juventus Bruntál

4. FC Baník Ostrava

5. FC Rožnov

6. FC Hlučín

6. ŠSK Bílovec

6. MFK Fr.-Místek

Nejlepší brankář: Pára Daniel – FC Rožnov
Nejlepší hráč: Tomeček David – FC Baník Ostrava
Nejlepší střelec: Konečký Štěpán – RAFK Rajhrad

Neděle 23.11.2014 ročník 2002 – neligový turnaj:

Pořadí turnaje:

1. FC SO Bruntál
2. Horní Suchá
3. FK Nový Jičín
4. ŠSK Bílovec A
5. SK Kravaře
6. FC Kopřivnice
7. ŠSK Bílovec B
8. Juventus Bruntál
9. Frenštát p/R
10.Ústí u Vsetína

Nejlepší brankář: Čech Šimon – Kopřivnice
Nejlepší hráč: Rozsypal Kamil – ŠSK Bílovec
Nejlepší střelec: Staščák Jan – FC SO Bruntál

Neděle 30.11.2014, ročník 2000 neligový turnaj

Pořadí turnaje:

1. Hradec nad Moravicí
2. FC SO Bruntál B
3. Vítkovice – Svinov
4. Kravaře
5. Frenštát p/R
6. Příbor
7.ŠSK Bílovec 01
8.FC SO Bruntál A
9. Sokol Bravantice
10. Unie Hlubina

Nejlepší brankář:
Nejlepší hráč:
Nejlepší střelec:

Sobota 13.12.2014, ročník 2004

Pořadí turnaje:
1. Vítkovice A
2. 1.SK Prostějov
3. FC SO Bruntál
4. MFK Fr. – Místek
5. FK Krnov
6. ŠSK Bílovec
7. Vítkovice B
8. V. Polom
9. FC Rožnov
10.Sigma OL 05

Nejlepší střelec: Denis Látal – Vítkovice A
Nejlepší brankář: Daniel Kaláb – Vítkovice A
Nejlepší hráč: Jakub Raab – FC SO Bruntál

Neděle 14.12.2014, ročník 2007

Pořadí turnaje:

1. 1.HFK Olomouc
2. SK Uničov
3. SFC Opava
4. Juventus Bruntál
5. FC Baník Ostrava
6. Fotbal Třinec
7. MFK Fr.-Místek
8. ŠSK Bílovec
9. V. Polom
10. Přerov

Nejlepší střelec: Hellus Jakub – 1.HFK Olomouc
Nejlepší brankář: Jiskra Štěpán – SFC Opava
Nejlepší hráč: Ptáčník Martin – SK Uničov

Sobota 20.12.2014, ročník 2008

Pořadí turnaje:
1. Sigma Olomouc modří
2. ŠSK Bílovec
3. Sigma Olomouc oranžoví
4. Slovan Havířov
5. Velká Polom
6. FK SK Polanka
Nejlepší střelec: Hloušek Michal – Sigma Olomouc
Nejlepší brankář: Břeska Max – Polanka
Nejlepší hráč: Němčík Martin – Slovan Havířov

Sobota 17.1.2015, ročník 2000

Pořadí turnaje:

1. ŠSK Bílovec A
2. SFC Opava
3. Hodonín
4. 1.FC Slovácko 99 dívky
5. Hradec nad Moravicí
6. ŠSK Bílovec B
7. Břeclav
8.Frenštát p/R
9. Svinov
10. Fulnek
Nejlepší střelec: Zdeněk Čonka ŠSK Bílovec A
Nejlepší brankář: Adam Padušák ŠSK Bílovec
Nejlepší hráč: Kamila Dubcová 1.FC Slovácko

Neděle 18.1.2015, ročník 2004 neligový turnaj

Pořadí turnaje:

1. TJ Raduň
2. ŠSK Bílovec
3. 1.BFK Frýdlant n/O
4. Slovan Havířov
5. Krnov
6. Fulnek
7. Stará Bělá
8. Ústí u Vsetína
9. Frenštát p/R

Nejlepší střelec:  Filip Oulík – TJ Raduň
Nejlepší brankář: Lukáš Juřica – ŠSK Bílovec
Nejlepší hráč: Josef Staněk – 1.BFK Frýdlant

Neděle 25.1.2015, ročník 2005 – okresní turnaj – dopoledne

Pořadí turnaje:

1.FK Nový Jičín

2. TJ Klimkovice

3. ŠSK Bílovec

4. Fotbal Studénka

5. TJ Sokol Starý Jičín

6. FC Libhošť

Nejlepší střelec: Ondřej Táborský – Nový Jičín
Nejlepší brankář: Dominik Horák – Starý Jičín
Nejlepší hráč: Adam Grosmann – Fotbal Studénka

 Neděle 25.1.2015, ročník 2007 –  turnaj odpoledne

Pořadí turnaje:

1. MFK Karviná

2. FK Slávia Opava

3. ŠSK Bílovec

4. TJ Velká Polom

5. Fotbal Studénka

6. TJ Klimkovice

Nejlepší střelec: Richard Varyš – Slávia Opava
Nejlepší brankář: Ondřej Škrobánek – Studénka
Nejlepší hráč: David Řeháček – ŠSK Bílovec

Sobota 31.1.2015, ročník 2002

Pořadí turnaje:

1. FC Hlučín

2. SFC Opava

3. Kravaře

4. Břeclav

5. Val. Meziříčí

6. SFC Opava 03

7. ŠSK Bílovec A

8. ŠSK Bílovec B

9. Ústí u Vsetína

Nejlepší střelec: Dominik Kuča – SFC Opava
Nejlepší brankář: Alexandr Nemček – FC Hlučín
Nejlepší hráč: Hana Lenhartová – Kravaře

Neděle 1.2.2015, ročník 2003

Pořadí turnaje: MAT SPORT CUP

1. SFC Opava

2. FC Baník Ostrava

3. ŠSK Bílovec A

4. FC SAN JV Šumperk

5. Prostějov

6. SFC Opava B

7.Valašské Meziříčí

8. Horní Suchá

9. ŠSK Bílovec B

10. Fotbal Poruba

Nejlepší střelec: Ondřej Sprinz (SFC Opava)
Nejlepší brankář:
Nejlepší hráč:

Sobota 14.2.2015, ročník 2004 okresní přeborník

Pořadí turnaje:

1. SK Beskyd Frenštát p/R

2. Fotbal Fulnek

3. ŠSK Bílovec

4. Spartak Lubina

5.Primus Příbor

6. Sokol Starý Jičín

7. Fotbal Studénka

8. TJ Odry

9. Jeseník nad Odrou

Nejlepší střelec: Kyselý Michal – Frenštát p/R
Nejlepší brankář: Klusák Tomáš – Spartak Lubina
Nejlepší hráč: Sukup Vojtěch – Fotbal Fulnek

Neděle 15.2.2015, ročník 2001 ZRUŠENO

Sobota 21.2.2015, ročník 2008

Pořadí turnaje:

1. Sigma Olomouc A

2. SFC Opava

3. Juventus Bruntál

4. ŠSK Bílovec

5. Sigma Olomouc B

Nejlepší střelec: Hloušek Michal – Sigma Olomouc A
Nejlepší brankář: Dvořák Sebastián – SFC Opava
Nejlepší hráč: Sirůček Dominik – Sigma Olomouc A

Neděle 22.2.2015, ročník 2006

Pořadí turnaje:

1. SK Líšeň
2. TJ Hradec nad Moravicí
3. Fotbal Třinec
4. ŠSK Bílovec
5. SK Beskyd Frenštát p/R
6. MFK Vítkovice
7. FK Slávia Opava

Nejlepší střelec: Kyselý Michal – Frenštát p/R
Nejlepší brankář: Schovanec Ondřej – Fotbal Třinec
Nejlepší hráč: Řezník Filip – SK Líšeň
Sobota 21.3.2015, ročník 2006 okresní přeborník

Pořadí turnaje:

1. Fotbal Studénka
2. Nový Jičín B
3. Fotbal Fulnek
4. Odry
5. ŠSK Bílovec
6. Frenštát p/R
7. Petřvald

Nejlepší střelec: Golich Daniel – Fotbal Fulnek
Nejlepší brankář: Konečný Jan – Nový Jičín
Nejlepší hráč: Perrette Jimmy – Fotbal Studénka

Neděle 22.3.2015, ročník 2004

Pořadí turnaje:

1. MFK Vítkovice A
2. FC Svratka Brno
3. Slávia Orlová
4. MFK Frýdek-Místek
5. Stará Bělá
6. Velká Polom
7. ŠSK Bílovec
8.MFK Vítkovice B
9. Fotbal Studénka
10. Fotbal Poruba

Nejlepší střelec:
Nejlepší brankář:
Nejlepší hráč:

Neděle 29.3.2015, ročník 2008

Pořadí turnaje:

1. SK Sigma Olomouc – Hrabčák Robert
2. Slovan Havířov – Ryška Sebi
3. ŠSK Bílovec – Brož Patrik
4. Fotbal Třinec – Klimek Jakub
5. SK Beskyd Frenštát p/R – Šuhajda Dalibor
6. Fotbal Studénka – Neubauer Adam

Nejlepší střelec: Hloušek Michal – Sigma Olomouc
Nejlepší brankář: Robenek Štěpán – Studénka
Nejlepší hráč: Němčík Martin – Havířov

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *