Halové turnaje 2016/2017

Vážení sportovní přátelé a příznivci fotbalu,
dovolujeme si Vás tímto pozvat na fotbalové halové turnaje pořádané ŠSK Bílovec.
Všechny tyto turnaje se konají ve Sportovní hale při ZŠ Komenského 3 v Bílovci.
Přihlášky na jednotlivé turnaje zasílejte na adresu:

Ing. Petr Gelnar
Komenského 3, 743 01 Bílovec
email: sskbilovec@seznam.cz

Sobota 26.11. – ročník 2006

Pořadí:

  1. Sigma Olomouc 07
  2. Sigma Olomouc 07
  3. Vítkov
  4. ŠSK Bílovec
  5. V. Polom
  6. FC Rožnov
  7. SO Bruntál 07
  8. Suchdol n/O
  9. Nový Jičín 07
  10. Nový Jičín 07

Nejlepší brankář: Soukup Vojtěch – Vítkov

Nejlepší hráč: Kapec Lukáš – Sigma Olomouc

Nejlepší střelec: Zachař Jakub – Sigma Olomouc

Neděle 27.11. – ročník 2008

Pořadí:

1. Sigma Olomouc

2. SFC Opava

3. HFK Olomouc

4. ŠSK Bílovec

5. FC Rožnov

6. Ústí u Vsetína

7. TJ Klimkovice

8. Baník Albrechtice

Nejlepší brankář: Dvořák Sebastián – SFC Opava

Nejlepší hráč:  Ctibůrek Kristián – ŠSK Bílovec

Nejlepší střelec: Švec Jáchym – Sigma Olomouc

Sobota 3.12. – ročník 2003 lig. družstev a ročník 2002 nelig.

Pořadí:

1. MFK Vítkovice

2. ŠSK Bílovec

3. MFK Kravaře

4. HFK Olomouc

5. FC Hlučín 

6. FC Hlučín

7. ŠSK Bílovec

8. Fotbal Studénka

Nejlepší brankář: Vojtěch Kubíček – ŠSK Bílovec

Nejlepší hráč: Hana Lehnertová – MFK Kravaře

Nejlepší střelec: Jiří Holcman – Vítkovice

Neděle 4. 12. – ročník 2004 dopo

Pořadí:

1. SFC Opava 05

2. ŠSK Bílovec

3. SFC Opava

4. FC Hlučín

5. Spartak Lubina

Nejlepší brankář:

Nejlepší hráč:

Nejlepší střelec:

neděle 4.12. – ročník 2005 odpo

Pořadí:

1. SFC Opava 05

2. SFC Opava 06

3. ŠSK Bílovec

4. FK Nový Jičín

5. Sigma Olomouc 06

Nejlepší brankář: Ulrich Jan – SFC Opava 05

Nejlepší hráč: Kadlec Matyáš – SFC Opava 06

Nejlepší střelec: Čavera Lukáš – ŠSK Bílovec

Sobota 17.12. ročník 2009

Pořadí:

1. SFC Opava

2. SO Bruntál  – bílí

3. SO Bruntál – modří

4. Ústí u Vsetína

5. ŠSK Bílovec

6. SK Hranice

7. SK Hranice U7

8. Nový Jičín

Nejlepší brankář: Radek Kubáň (SFC Opava)

Nejlepší hráč: Kolomý Štěpán ( SO Bruntál – bílí)

Nejlepší střelec: Bramborič Tomáš (Ústí u Vsetína )

Neděle 5.2. ročník 2002 dopo ZRUŠENO

Neděle 5.2. ročník 2003 odpo ZRUŠENO

Sobota 11.2. ročník 2010 – 3 hřiště

Pořadí:

1. Sigma oranž

2. SK Hranice

3. Baník Ostrava – modří

4. Baník Ostrava – bílí

5. Sigma modří

6. SFC Opava

7.Frýdek- Místek

8. Nový Jičín 2010

9. ŠSK Bílovec

10. Nový Jičín    2011

Neděle 12.2. ročník 2005 dopo

Pořadí:

  1. SFC Opava

2. ŠSK Bílovec

3. SFC Opava 06

4. SK Hranice

5. SK Hranice 06

Nejlepší brankář: Páleník Denis – Hranice 06

Nejlepší hráč: Čavera Lukáš – ŠSK Bílovec

Nejlepší střelec: Hranoš Vojtěch – SFC Opava 06

Neděle 12. 2. ročník 2004 odpo

Pořadí:

1. SFC Opava

2. SFC Opava 05

3. Valašské Meziříčí

4. Slávia Opava

5. ŠSK Bílovec

Nejlepší brankář: Sukdol Jan – SFC Opava 05

Nejlepší hráč: Chládek Filip – SFC Opava

Nejlepší střelec: Juřica Lukáš – ŠSK Bílovec

Sobota 18.2. ročník 2006 dopo

Pořadí:

1. Fotbal Třinec

2. ŠSK Bílovec

3. V. Polom

4. SK Hranice

5. Vítkov

Nejlepší brankář:

Nejlepší hráč:

Nejlepší střelec:

Sobota 18.2. ročník 2007 odpo

Pořadí:

  1. Velká Polom

2. ŠSK Bílovec

3. Nový Jičín

4. Klimkovice

5. Suchdol n/O

Nejlepší brankář:

Nejlepší hráč:

Nejlepší střelec:

neděle 19.2. ročník 2008 dopo

Pořadí:

1. ŠSK Bílovec

2. Vítkov

3. SFC Opava

4. Klimkovice

5. Fotbal Třinec

6. Stará Bělá

Nejlepší brankář: Káňa Ondřej – Fotbal Třinec

Nejlepší hráč: Vavrečka Petr – ŠSK Bílovec

Nejlepší střelec: Faltýn Daniel – Vítkov

Individuální cena: Serafínová Andrea – Fotbal Třinec

Neděle 19.2. ročník 2009 odpo

Pořadí:

1. Fotbal Třinec

2. V. Polom

3. ŠSK Bílovec

4. FK Slávia Opava

5. FK Nový Jičín

6. Hranice

Nejlepší brankář: Kret Dominik – ŠSK Bílovec

Nejlepší hráč: Chalachan Jakub – Velká Polom

Nejlepší střelec: Babilon Adam – Fotbal Třinec

Sobota 4.3. ročník 2007 odpo jen okres NJ 

Pořadí:

1. Klimkovice

2. ŠSK Bílovec 08

3. Starý Jičín

4. Nový Jičín – žlutí

5. Nový Jičín – modří

6. ŠSK Bílovec

7. Suchdol n/O

Nejlepší brankář: Konečný Jan – Nový Jičín

Nejlepší hráč: Matýsek Vojtěch – Klimkovice

Nejlepší střelec: Ambrož Miroslav – ŚSK Bílovec 08

Sobota 11.3. ročník 2006 Region jen okres NJ 

Pořadí:

1. Starý Jičín

2. ŠSK Bílovec

3.  Jeseník n/O

4.  FC Kopřivnice

5. SK Beskyd Frenštát P/R

6.Fotbal Studénka

7. Petřvald

8. Suchdol

9. Kateřinice

10. Mankovice

Nejlepší brankář: Kostka Miroslav – ŠSK Bílovec

Nejlepší hráč: Jalůvka Adam – Jeseník n/O

Nejlepší střelec: Havran Marek – Starý Jičín

Neděle 12.3. ročník 2010 – 3 hřiště 

Pořadí:

  1.  FC Baník Ostrava – modří

2.  Sigma Olomouc – modří

3. SK Hranice – červení

4. Sigma Olomouc – oranžoví

5. Fulnek

6. FC Baník Ostrava – bílí

7. ŠSK Bílovec

8. SK Hranice – bílí

9. SFC Opava

10. Frýdek- Místek

11. Nový Jičín 2010

12. Fotbal Třinec  2010

13.  Nový Jičín 2011

14. Fotbal Třinec – 2011

Sobota 18.3. ročník 2008 Region jen okres NJ 

Pořadí:

1. ŠSK Bílovec – zelení

2. FC Kopřivnice

3. Štramberk

4. Fotbal Studénka

5. ŠSK Bílovec žlutí

6. Fulnek

7. Nový Jičín

8. Petřvald

9. Libhošť

10. Starý Jičín

Nejlepší brankář: Smolík Tomáš – FC Kopřivnice

Nejlepší hráč: David Chovaneček – Štramberk

Nejlepší střelec: David Chovaneček – Štramberk