Halové turnaje 2017/2018

Vážení sportovní přátelé a příznivci fotbalu,
dovolujeme si Vás tímto pozvat na fotbalové halové turnaje pořádané ŠSK Bílovec.
Všechny tyto turnaje se konají ve Sportovní hale při ZŠ Komenského 3 v Bílovci.
Přihlášky na jednotlivé turnaje zasílejte na adresu:

Ing. Petr Gelnar
Komenského 3, 743 01 Bílovec
email: sskbilovec@seznam.cz

Neděle 5.11. ročník 2011 max. 12 týmů – 3:3 na 3 hřištích

Účast:

    1. ŠSK Bílovec
    2. Frýdek-Místek
    3. Petřkovice
    4. Frýdek-Místek
    5. FC Baník Ostrava
    6. 1.FC Poruba
    7. Sigma Olomouc – modří
    8. Sigma Olomouc – oranžoví

Sobota 25.11. ročník 2008 max. 8 týmů

Pořadí: 

    1. ŠSK Bílovec zelení
    2. TJ Klimkovice
    3. Vítěz Březová
    4. ŠSK Bílovec žlutí
    5. Odra Petřkovice
    6. SFC Opava
    7. FK Kylešovice
    8. Tatran Bohunice

Nejlepší hráč: Jakub Neuwirt – Klimkovice

Nejlepší brankář: Sebastián Konečný – Bílovec

Nejlepší střelec: Petr Vavrečka – Bílovec 14 branek

Neděle 26.11. ročník 2006 max. 8 týmů

Pořadí: 

  1. SFC Opava
  2. ŠSK Bílovec
  3. MFK Frýdek-Místek
  4. FC Hlučín
  5. Vítkov
  6. FC Vsetín
  7. Velká Polom
  8. Odra Petřkovice

Nejlepší hráč: Lukáš Bártek – ŠSK Bílovec

Sobota 6.1. DÍVKY ročník 2002 max. 8 týmů

Pořadí:

  1. Kovo Beluša
  2. MFK Vítkovice
  3. FC Bílovec – žluté
  4. FC Bílovec – červené
  5. SK Brušperk
  6. Gascontrol Havířov
  7. FC Baník Ostrava 

Neděle 21.1. ročník 2001 max. 8 týmů

Pořadí:

    1. FK Nový Jičín
    2. FC Bílovec U17
    3. FC Kopřivnice
    4. FC Bílovec U16
    5. TJ Raduň
    6. 1.FC Viktoria Přerov
    7. FK Stará Bělá
    8. Odra Petřkovice

Nejlepší brankář: Kocián Lukáš – Nový Jičín

Nejlepší střelec: Žák Matěj – N. Jičín

Nejlepší hráč: Šajtar Filip – Kopřivnice

Sobota 27.1. ročník 2010 max. 8 týmů

Pořadí:

    1. Vítkovice
    2. SFC Opava
    3. FC Baník Ostrava
    4. Valašské Meziříčí
    5. ŠSK Bílovec
    6. Třinec
    7. FK Nový Jičín
    8. Petřkovice

Nejlepší brankář: Chlebek Dominik – FC Baník Ostrava

Nejlepší střelec: Hadaš Miroslav – Val. Meziříčí

Nejlepší hráč: Jezerčák Boris – Vítkovice

Sobota 3.2. ročník 2003 nelig. a 2004 ligové týmy max. 8 týmů

Pořadí:

    1. Vítkov B
    2. ŠSK Bílovec
    3. Petřkovice
    4. Kelč
    5. Vítkov A

Nejlepší hráč: Moravec Patrik (Vítkov B)

Nejlepší brankář: Šustek Tomáš (ŠSK Bílovec)

Nejlepší střelec: Moravec Ondřej (Vítkov B)

Neděle 18.2. ročník 2009 odpoledne max. 6 týmů 

Pořadí:

    1. SFC Opava – žlutí
    2. SFC Opava – červení
    3. Sokol Čekyně
    4. Odra Petřkovice
    5. Slávia Opava
    6. ŠSK Bílovec

Nejlepší střelec: Theodoru Jannis – SFC Opava

Nejlepší brankář: Orság Vladimír – Čekyně

Nejlepší hráč: Doleží Tomáš  – SFC Opava

sobota 24.2. ročník 2010 max. 8 týmů

Pořadí:

    1. 1.FC Poruba
    2. Valašské Meziříčí
    3. ŠSK Bílovec
    4. ŠSK Bílovec
    5. Vítkovice
    6. FK Nový Jičín
    7. Petřkovice
    8. Třinec – diskvalifikován

Nejlepší střelec: Daniel Dunaj – 1.FC Poruba

Nejlepší brankář: Petr Knápek – 1.FC Poruba

Nejlepší hráč: Miroslav Hadaš – Val. Meziříčí 

sobota 3.3. ročník 2007 max. 8 týmů

Pořadí:

    1. MFK Frýdek-Místek
    2. Velká Polom
    3. FC Rožnov
    4. ŠSK Bílovec
    5. Starý Jičín
    6. Valašské Meziříčí
    7. Klimkovice
    8. Suchdol n/O

Nejlepší hráč: Halshofer Daniel (MFK Frýdek Místek)

Nejlepší brankář: Cáder Samuel (MFK Frýdek Místek)

Nejlepší střelec: Gelnar Lukáš (Velká Polom)

neděle 4.3. ročník 2011 max. 12 týmů – 4:4 na dvou hřištích

Pořadí:

    1. 1.FC Poruba
    2. ŠSK Bílovec – modří
    3. SO Bruntál – bílí
    4. Sigma Olomouc – modří
    5. Sigma Olomouc – oranžoví
    6. SO Bruntál červení
    7. ŠSK Bílovec červení

sobota 17.3. ročník 2008 max. 8 týmů

Pořadí:

    1. 1. SFC Opava
    1. 2. Fotbal Třinec
    1. 3. Baník Ostrava U9 – bílí
    1. 4. ŠSK Bílovec
    1. 5. Baník Ostrava U9 – modří
    1. 6. TJ Klimkovice
    1. 7. SFC Opava U9
    1. 8. Viktorie Přerov

Nejlepší brankář: Káňa Ondřej – Třinec

    1. Nejlepší hráč: Klopštok Václav – Bílovec

Nejlepší střelec: Baroš Simon – Baník Ostrava

neděle 1.4. ročník 2011 max. 12 týmů – 3:3 na 3 hřištích

Pořadí:

    1. 1.FC Poruba – modří
    2. Frýdek-Místek – bílí
    3. Frýdek-Místek – modří
    4. 1.FC Poruba oranž
    5. ŠSK Bílovec – modří
    6. Suchdol n/O
    7. ŠSK Bílovec – červení