Halové turnaje 15/16

Vážení sportovní přátelé a příznivci fotbalu,
dovolujeme si Vás tímto pozvat na fotbalové halové turnaje pořádané ŠSK Bílovec.
Všechny tyto turnaje se konají ve Sportovní hale při ZŠ Komenského 3 v Bílovci.
Přihlášky na jednotlivé turnaje zasílejte na adresu:

Ing. Petr Gelnar
Komenského 3,  743 01 Bílovec
email: sskbilovec@seznam.cz

Neděle 8.11. – ročník 2007

Pořadí:

1. FC Vsetín

2. Fotbal Třinec

3. Slavoj Olympia Bruntál

4. FC Rožnov

5. RAFK Rajhrad

6. Púchov

7. Ostrava – Jih

8. Juventus Bruntál

9. Klimkovice

10.  ŠSK Bílovec

Nejlepší brankář: Gordá Richard (Třinec)

Nejlepší hráč: Konečný Štěpán (Rajhrad)

Nejlepší střelec: Jakubkovič Adam (Vsetín)

Sobota 14.11. – ročník 2004

Pořadí:

1. FM – bílí

2. ŠSK Bílovec

3. FM – oranžoví

4. SFC Opava

5. MFK Karviná

6. Stará Bělá

7. FC Hlučín

8. Fotbal Studénka

9. FK Nový Jičín

10. Ostrava – Jih

Nejlepší brankář: Rača (FM – oranž.)

Nejlepší hráč: Gráf Adam – ŠSK Bílovec

Nejlepší střelec: Hendrych Robin – SFC Opava

Neděle 15.11. – ročník 2003

Pořadí:

1. FC Baník Ostrava

2. ŠSK Bílovec – bílí

3. SFC Opava

4. FK Nový Jičín

5. ŠSK Bílovec – modří

6. Šumperk

7. Stará Bělá

8. Val. Meziříčí

9. Juventus Bruntál

10. Ostrava – Jih

Nejlepší brankář: Kachel Matěj – Nový Jičín

Nejlepší hráč: Škrobánek Martin – SFC Opava

Nejlepší střelec: Kořenek Ondřej – ŠSK Bílovec

Sobota 5.12. – ročník 2002             Zrušeno!

Neděle 6. 12. – ročník 2008

Pořadí:

1. SK Sigma Olomouc

2. FC Baník Ostrava

3. SFC Opava – červení

4. ŠSK Bílovec

5. Fotbal Třinec

6. SFC Opava – žlutí

7. Juventus Bruntál

Nejlepší brankář: Josef Pensimus – ŠSK Bílovec

Nejlepší hráč: Halfar Antonín – SFC Opava

Nejlepší střelec: Hloušek Michal – SK Sigma Olomouc

Sobota 19.12. – ročník 2006

Pořadí:

1. FK Stará Bělá A

2. Fotbal Třinec

3. ŠSK Bílovec

4. Juventus Bruntál

5. FK Nový Jičín

6. FK Stará Bělá 2

7. MŠK Púchov

Nejlepší brankář: Broda Vojtěch – Fotbal Třinec

Nejlepší hráč:  Řeháček David – ŠSK Bílovec

Nejlepší střelec: Batošek Matěj – Stará Bělá 1

Sobota 16.1. – ročník 2002 zrušeno

Neděle 17.1. ročník 2008

Pořadí:

1. SK Zlín 1923

2. ŠSK Bílovec červení

3. SFC Opava – žlutí

4. ŠSK Bílovec – bílí

5. SK Sigma Olomouc

6. Fotbal Studénka

7. MFK Frýdek-Místek

8. SFC Opava – červení

9. Fotbal Třinec

10. Juventus Bruntál

Nejlepší brankář: Fojtášek Miroslav (Bruntál)

Nejlepší hráč: Richter Dominik (ŠSK Bílovec)

Nejlepší střelec: Mezík Patrik (SK Zlín 1923)

Sobota 23.1. dopoledne ročník 2004

Pořadí:

1. SFC Opava žlutí

2. Svratka Brno

3. FC Hlučín

4. SFC Opava – červení

5. Spartak Lubina

6. ŠSK Bílovec

Nejlepší brankář: Bílý Richard (Svratka Brno)

Nejlepší hráč: Levčík Lukáš (Hlučín)

Nejlepší střelec: Kubny Mikuláš (SFC Opava)

Sobota 23.1. odpoledne ročník 2005

Pořadí:

1. Fotbal Třinec

2. SK Hranice

3. Svratka Brno

4. ŠSK Bílovec

5. Stará Bělá

6. RAFK Rajhrad

Nejlepší brankář: Cupal Patrik (Svratka Brno)

Nejlepší hráč: Čech Roman (Hranice)

Nejlepší střelec:  Jalovičor Šimon (Třinec)

Neděle 24.1. ročník 2001

Pořadí:

1. MFK Vítkovice

2. SFC Opava

3. SK Kravaře

4. FC Kopřivnice

5. ŠSK Bílovec

6. Fotbal Studénka

7. Kelč

Nejlepší brankář: Morys Filip (FC Kopřivnice)

Nejlepší hráč: Turek Adam (Vítkovice)

Nejlepší střelec:  Gorčica Adam (SFC Opava)

Sobota 30.1. ročník 2007

Pořadí:

1. HFK Olomouc

2. SK Uničov

3. Fotbal Třinec

4. ŠSK Bílovec

5. SO Bruntál

6. Rožnov

7. Klimkovice

8.Studénka

Nejlepší brankář: Vřeský Václav (ŠSK Bílovec)

Nejlepší hráč: Bittner Lukáš (Uničov)

Nejlepší střelec: Hellus Jakub (1.HFK Olomouc)

Sobota 6.2. ročník 2003

Pořadí družstva:

1. ŠSK Bílovec

2. Nový Jičín

3. Val. Meziříčí

4. Vítkovice

5. Hlučín

6. Šumperk

7. SFC Opava

8. Studénka

Nejlepší brankář: Kachel Matěj – Nový Jičín

Nejlepší hráč: Václav Malovec (ŠSK Bílovec)

Nejlepší střelec: Ondřej Kořenek (ŠSK Bílovec)

Sobota 13.2. ročník 2005 jen okres:

Pořadí:

1. FC Kopřivnice

2. Fotbal Studénka

3. SK Beskyd Frenštát p/R

4. ŠSK Bílovec

5. Rybí

6. Odry

7. Fulnek

8. FC Libhošť

9. Sokol Tichá

10. Sokol Žilina

Nejlepší brankář: Michal Maruchnič – Frenštát p/R

Nejlepší hráč:  Michal Kyselý – Frenštát p/R

Nejlepší střelec: Jimmy Perette – Studénka

Neděle 14.2. ročník 2008:

Pořadí:

1.MFK Vyškov

2.FC Baník Ostrava

3. Sigma Olomouc

4. MFK Fr.-Místek

5. ŠSK Bílovec

6. FC Baník Ostrava

7. ŠSK Bílovec

8. Fotbal Třinec

Nejlepší brankář: Sodomka Patrik – Vyškov

Nejlepší hráč: Hradčák Robert – Sigma Olomouc

Nejlepší střelec: Hruška Jonáš – Vyškov

Sobota 27.2. ročník 2006

Pořadí:

1. SFC Opava

2. SFC Opava

3. FC Baník Ostrava

4. FK Stará Bělá

5. FC Baník Ostrava

6. ŠSK Bílovec

7. Fotbal Třinec

8. Hradec nad Moravicí

9. FK Nový Jičín

10. FK Krnov

Nejlepší brankář: Kadlec Matyáš – SFC Opava

Nejlepší hráč: Neuwirt Vojtěch – SFC Opava

Nejlepší střelec: Hranoš Vojtěch – SFC Opava

Neděle 28.2. ročník 2004

Pořadí:

1. ŠSK Bílovec

2. FC Hlučín

3. FK Šumperk

4. SFC Opava

5. FK Nový Jičín

6. Spartak Lubina

Nejlepší brankář: Večerek Martin – FC Hlučín

Nejlepší hráč: Klimeš Jan – Šumperk

Nejlepší střelec: Pavel Kunz – ŠSK Bílovec

Neděle 6.3. ročník 2007 – jen okres NJ

Pořadí:

1. ŠSK Bílovec

2. Fotbal Studénka

3. Sokol Starý Jičín

4. FC Kopřivnice

5. Fotbal Fulnek

6. TJ Suchdol n/O

7. SK Beskyd Frenštát p/R

8. Libhošť

9. TJ Odry

Nejlepší brankář: Kutěj Štěpán – Suchdol

Nejlepší hráč: Hasal Lukáš – Starý Jičín

Nejlepší střelec: Geryk Lukáš – FC Kopřivnice

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3 komentáře u „Halové turnaje 15/16

  1. Radomír Kučera

    Dobrý den,chtěl bych Vás upozornit na chybné tabulky halového turnaje ze dne 15. a 16.3.2014. Tyto turnaje vyhrála FC Kopřivnice a ne ŠSK Bílovec jak je uvedeno .

  2. Petr Hlaváč

    Máte chybu ve jméně brankáře byl vyhlášen Petr Kajzar -Třinec Šimon Konečný nechytal Petr Kajzar byl brankář Třince a přebral i ocenění.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *