Výsledky

Muži: Český Těšín – FC 2:2 (1:1) br. Střelec P., Melecký R.

U19: Šumperk – FC 6:0

U17: Šumperk – FC 2:0 (0:0)

U15: ŠSK – Šumperk 0:3 (0:1)

U14: ŠSK – Šumperk 2:1 (2:0) br.: Géryk P., Krayzel P.

U13: Val. Mez. – ŠSK 10:4 br.: Krayzel A. 2, Bártek L., Reimer Š.

U12: Val. Mez. – ŠSK 2:4 br.: Richter R.2, Neuwirt J., Šindler Š.

U11: Kunín U13 – ŠSK 3:1br.: Gelnar M.

Výsledky

Muži: FC – Loko. Petrovice 4:2 (1:0)

U19: FC – Vyškov 3:0

U17: FC – Vyškov 1:2

U15: Třinec – ŠSK 6:1 (4:0)

U14: Třinec – ŠSK 1:4 (1:0)

U13: Uničov – ŠSK 9:3

U12: Uničov – ŠSK 15:0

Výsledky

Muži: Stará Bělá – FC 0:2 (0:1) br.: Tomášek F., Melecký R.

U19: Vítkovice B – FC 1:2 (0:1) br.: Slovik M., Kahaja L.

U17: Vítkovice B – FC 3:0 (2:0)

U15: ŠSK – FC Baník Ostrava B 0:7 (0:2)

U14: ŠSK – FC Baník Ostrava B 2:1 (1:0) br.: Géryk P., Krayzel A.

U13: ŠSK – FC Baník Ostrava 3:7 br.: Krayzel A. 2, Uhl F.

U12: ŠSK – FC Baník Ostrava 1:10 br.. Richter R.

U8: turnaj v Bílovci – 7.místo

U7: turnaj v Bílovci – 4. a 7.místo

Výsledky

Muži: FC – Čeladná 1:1 (0:1)

U19: Přerov – FC 2:3 (2:1)

U17: Přerov – FC 3:0 (0:0)

U15: Havířov – ŠSK 3:5

U14: ŠSK – Kopřivnice 1:3

U13: ŠSK – SFC Opava 3:8

FM – ŠSK 8:4

U12: ŠSK – Nový Jičín 10:1

ŠSK – Kopřivnice 2:4

U11: ŠSK – Nový Jičín 9:1

Výsledky

U15: turnaj v Lipanech – 3.místo

ŠSK – Vítkovice 1:11

U14: Vítkovice U13 – ŠSK 6:0

ŠSK – Vítkovice 1:8

U13: Vítkovice U12 – ŠSK 10:4

U12: turnaj ve Staré Vsi nad O. – 3.místo

Výsledky

Muži: FC – Bohumín 3:1

U19: FC – Hlučín 1:9

Dorostenky: Hranice – FC 1:3

U15: Hranice – ŠSK 2:0 (0:0)

U14: turnaj v Bohumíně – 6.místo

         Hranice – ŠSK 6:2 (2:1)

U12: turnaj v Hustopečích – 4.místo

U11: turnaj v Bílovci

U10: turnaj v Zašové – 5.místo

U9: turnaj v Bílovci

Výsledky

Muži: FC – Dolní Benešov 2:1 (0:0) br.: Střelec P., Halamíček F.

U17: FC – Vítkovice U16 0:6

U14: Baník Ostrava – ŠSK 4:1

U12: turnaj v Bílovci 1. a 5. místo

U11: Vítek cup turnaj ve Vítkovicích – 7.MÍSTO

U8: turnaj v Příboře – 1.místo