Plán přípravy

Muži

sobota 20.1. 10.00 Petřkovice – UT Bílovec 1:5

úterý 30.1. 18.00 Klimkovice – UT Bílovec 5:3

sobota 3.2. 12.00 Fryčovice – UT Bílovec

sobota 10.2. 12.00 Fulnek – UT Bílovec

středa 14.2. 18.00 Petřvald – UT Bílovec

sobota 17.2. 10.00 Jakubčovice – UT Bílovec

sobota 24.2. 10.00 Hlučín U19 – UT Bílovec

sobota 3.3. 10.00 Jistebník – UT Bílovec

sobota 10.3. 12.00 Veřovice – UT Bílovec

U19

sobota 3.2. 10.00 SFC Opava U17 – UT Bílovec

neděle 25.2. 13.45 v jednání – UT Bílovec

neděle 4.3. 12:00 Petřkovice – UT Bílovec

neděle 11.3. 9.00 Vítkovice U18 – UT Bílovec

 U17

sobota 10.2. 10.00 SFC U15 – UT Bílovec

neděle 25.2. 12.00 v jednání – UT Bílovec

neděle 4.3. 13:45 Petřkovice – UT Bílovec

neděle 11.3. 10.45 Vítkovice U16 – UT Bílovec

U15

neděle 28.1. 10.00 Bruntál U17 – UT Bílovec

sobota 3.2. 11.00 Bruntál U17 – UT Bruntál

pátek 9.2. turnaj v Lipanech – 2 družstva

sobota 10.2. zápas v Lipanech

čtv. 15.2. – střed. 21.2. soustředění v Brumově

neděle 4.3. 9.00 Hlučín – UT Bílovec

sobota 10.3. 9.00 Vítkovice – UT Bílovec

U14

sobota 3.2. halový turnaj v Bílovci

neděle 11.2. 10.00 Krnov – UT Krnov

čtv. 15.2. – střed. 21.2. soustředění v Brumově

neděle 25.2. 9.00 Kravaře – UT Bílovec

neděle 4.3. 10.30 Hlučín – UT Bílovec

sobota 10.3. 10.30 Vítkovice – UT Bílovec

U13

neděle 4.3. 10.00 Hlučín – UT Hlučín

neděle 11.3. 10.00 Vítkovice – UT Vítkovice

U12

sobota 20.1. turnaj v Porubě

neděle 11.2. 11.30 Krnov – UT Krnov

neděle 25.2. 10.30 Kravaře – UT Bílovec

neděle 4.3. 10.00 Hlučín – UT Hlučín

neděle 11.3. 10.00 Vítkovice – UT Vítkovice

U11 (2007)

neděle 21.2. turnaj v Porubě

neděle 4.2. turnaj OFS v Bílovci dopo

sobota 3.3. turnaj v Bílovci 

neděle 18.3. turnaj OFS v Bílovci odpo

U10 (2008)

sobota 3.2. turnaj v Přerově

neděle 11.2. turnaj v Prostějově

neděle 18.2. triangl v Bílovci

sobota 24.2. turnaj v Swierklanech

sobota 17.3. turnaj na Korni

sobota 17.3. turnaj v Bílovci

U9 (2009)

neděle 4.2. turnaj OFS v Bílovci odpo

neděle 18.2. turnaj v Bílovci odpo

neděle 18.3. turnaj OFS v Bílovci dopo

sobota 31.3. turnaj v Bílovci odpo

U8 (2010)

sobota 27.1. turnaj v Bílovci

sobota 24.2. turnaj v Bílovci

sobota 31.3. turnaj v Bílovci dopo

U7 (2011)

neděle 4.3. turnaj v Bílovci – 2 družstva

neděle 1.4. turnaj v Bílovci – 2 družstva