Výsledek druhého utkání:
Opava – ŠSK
3:0 (25:20,25:19,25:22) ,
3:1 (25:19,23:25,25:13,25:21)
Komentář trenéra V. Pjentaka: „Kvalitní soupeř, bývalý účastník 1.ligy a loňský vítěz 2.ligy složený ze zkušených hraček. První set vedeme až do stavu 18:14, pak výpadek na příjmu a set prohráváme, druhý díky kvalitnímu servisu vedeme již 12:2! Opava zlepšila servis a příjem a znovu nás přehrála. Třetí vyrovnaný, prohráváme v koncovce. Druhé utkání vyhráváme druhý set a ve čtvrtém vedeme 16:12, kazíme čtyři míče v útoku a servis, soupeř se vrací do hry a při jeho kvalitě si vítězství pohlídal. Holky bojovaly, ale měly výpadky na příjmu a hlavně nám nefungovala obrana, nedařilo se nám ubránit středové hračky. V útoku jsme byli nedůrazní a málo produktivní, na zisk bodů jsme potřebovali čtyři útoky soupeř jeden, dva. Opava byla hratelná, ale rozhodla její zkušenost a menší chybovost.“